Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Türkçe Fragmanı

Küçük büyük herkesin severek izlediği animasyon serisi Buz Devri’nin 5. filmi “Büyük Çarpışma” için Türkçe fragman da yayınlandı.

Buz Devri, bu yıl 5. filmiyle tekrar geliyor. “Büyük Çarpışma” adını alan yeni filmin merakla beklenen Türkçe bir fragmanı yayınlandı.

Yeniden Manny’i Ali Poyrazoğlu, Sid’i Yekta Kopan’ın seslendirdiği filmde Diego’nun sesi seriyi izleyenler için garip gelebilir. Ancak üzülmeyin, normalde Diego’yu 4 filmin hepsinde seslendiren Haluk Bilginer bu fragman seslendirmesi yapılacağı sırada yurt dışında olduğu için katılamamış ve bu nedenle sadece bu fragmana özel olarak yerini Hakan Vanlı almış. Fakat filmde  Diego’yu Bilginer seslendirecek.
15 Temmuz 2016’da vizyona girecek olan filmde ise serinin en başından beri yönetmen olan Carlos Saldanha yerine ona son iki filmde eşlik etmiş olan Mike Thurmeier bulunuyor. Yine Sid’in bizi kırıp geçireceği serinin 5. filmi Buz Devri: Büyük Çarpışma’yı merakla bekleniyor.

Buz Devri: Büyük Çarpışma 2016 yapımı Amerikan 3D bilgisayar-animasyon komedi filmi Fox Animation Studios ve Blue Sky Studios firmalarının yapımcılığında hayata geçirilecek serinin yeni filmi çok sevilen animasyonun beşinci filmi olacak. filmin gösterim tarihi 22 Temmuz 2016’dır.

  • Buz Devri 5 : Büyük Çarpışma . Fragmanlar Oyuncular Üye Eleştirileri Basın Eleştirileri Beyazperde Eleştirisi Fotoğraflar. İlginç Detaylar Box Office Benzer Filmler Haberler.
  • 15 Temmuz 2016'da gösterime girmesi beklenen Buz Devri serisinin 5 . filminin Türkçe dublajlı fragmanı .
  • Buz Devri 5 : Büyük Çarpışma filminin konusu, Serinin 5 . filminde sevimli Scrat meşe palamudunun peşinden giderken, bu kez Dünya'nın dışına çıkmasına neden olur.
  • Animasyon, komedi. Yönetmen: Mike Thurmeier, Galen T. Chu. Scrat'in meşe palamudunun peşindeki bitmeyen takibi, bu kez Dünya'nın dışına çıkmasına neden olur.
  • 5 . Filmi Büyük Çarpışma için geri sayım başladı, Buz Devri 5 Büyük Çarpışma ’nın Türkçe Fragmanı Yayınlandı !  Serinin yeni filmi için Türkçe fragman yayınlandı.
  • Buz Devri 5 Büyük Çarpışma Türkçe Dublajlı Fragmanı ve En Çok Izlenen Sinema Videoları Vidivodo'da.
  • Yaşamın Kıyısında Türkçe Altyazılı Fragman . 1 gün önce 91 izlenme. 02:19.  Gecenin Kanunu Türkçe Altyazılı Fragmanı .
  • 7'den 77'ye severek izlenen animasyon serisi Buz Devri 'nin 5 . filmi " Büyük Çarpışma " için Türkçe fragman da yayınlandı.
  • Buz Devri 5 : Büyük Çarpışma Filmi Türkçe Dublaj ve HD Kalitesiyle sitemizde yer almaktadır.  Sitemizdeki Ice Age: Collision Course film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir