Burcu Esmersoy İnstagram Videosu ile Gündem Oldu!

Burcu Esmersoy Instagram’da öyle bir video paylaştı ki, herkes o videoyu konuşuyor. Kısa süre içinde binlerce kiz izlenen video paylaşılma rekoru da kırıyor. İşte o ilgi çekici vdeo;


Burcu Esmersoy’un instagram’da paylaştığı video sosyal medyayı salladı.

Emin olun Burcu Esmersoy’u hiç böyle görmediniz.

Instagram’da komik bir video paylaşan Esmersoy ‘Bana teyze dediler’ şarkısına play back yapınca ortaya eğlenceli görüntüler çıktı.

Video 24 saat içinde 131.122 kez görüntülendi. 16 bin 200 kez de beğenildi.

Esmersoy, videonun altına şu mesajı yazdı: “hani dedim ya harika anneler olup beni de “teyze” yapti arkadaslarim diye ? profesyonel teyzeyim bu videom onlara ve benim gibi “teyze”lere gelsin #teyzelergunumuzkutluolsun bahsi gecen anneler ; @mervegi @[email protected] @[email protected] @[email protected] @[email protected] @[email protected] ❤️???”

Ünlü modacı Şeyma Subaşı da başta olmak üzere videonun altında ismi geçen kişiler de videoyu paylaştılar.

Burcu Esmersoy is a Turkish anchorwoman, journalist, model, occasional actress, and former beauty pageant contestant who represented her nation at Miss International in Japan. She received a Golden Butterfly for Best Female Presenter. Burcu Esmersoy is regarded as Turkey’s most leading female reality show host and one of most famous and highest-paid television personalities. Amongst the Turkish television shows hosted by Esmersoy are Ver Fırına, Survivor , Popstar, Nedir Ne Değildir, Late Summer Night with Burcu Esmersoy, Komedi Türkiye, En Güzel Bölüm, Elin Oğlu, and Dancing with the Stars . As an actress, she starred in Romantik Komedi , Dedektif Memoli , as Aylin Youlin in Çocuklar Duymasın , and as special guest star Melda in Bir Erkek Bir Kadın , Turkish adaptation of the French-language Canadian comedy television series Un gars, une fille .

Burcu Esmersoy has been the face of a variety of advertising campaigns. Since her debut, she has also appeared in numerous magazine covers, articles, and editorials across Turkey.

  • Ana Sayfa Magazin Burcu Esmersoy İnstagram Videosu ile Gündem Oldu !  Burcu Esmersoy Instagram ’da öyle bir video paylaştı ki, herkes o videoyu konuşuyor.
  • Sunucu Burcu Esmersoy 'un Instagram hesabından takipçileriyle paylaştığı video olay oldu.  Esmersoy 'un videosuna hayranları kısa sürede yorum ve beğeni yağdırdı.
  • Esmersoy yaklaşık 20 metreden kullandığı atışı   Güzel sunucu Burcu Esmersoy , Instagram hesabından paylaştığı frikik videosu ile sosyal medyayı salladı.
  • Burcu Esmersoy şimdi de frikiki ile sosyal medyada gündem oldu .
  • Güzel sunucu Burcu Esmersoy Instagram hesabından paylaştığı video ile olay yarattı.
  • Gündem .  Burcu Esmersoy 'dan Şaşırtan Hareket Spor Toto Süper Lig’in 22. haftasında Galatasaray ile Beşiktaş karşılaştı.
  • Burcu Esmersoy , Instagram hesabından paylaştığı frikik videosu ile sosyal medyayı salladı.
  • 7. Burcu Esmersoy .  Ergen’in instagram Takipçi sayısı 2.3 milyon sosyal sorumluluk projelerini de sık sık sayfasından duyaran sanatçı gündem konularıyla da bir hayli ilgili.
  • susan Esmersoy , sosyal medyada gündem oldu .  REKLAMGüzel sunucu Burcu Esmersoy , Instagram hesabından paylaştığı frikik videosu ile sosyal medyayı salladı.
  • Burcu Esmersoy 'un Instagram 'dan yayınladığı ve bir reklam filmini taklit ettiği videosu kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir