Burçların En Kötü Özellikleri

Burçlarınızın yorumlarını okurken hep iyi taraflarına bakarız. Burcunuzun kötü yönlerini görmeye hazır mısınız?

Koç


Koç burcu denince akla gelecek kelime: kibir. Ne kadını, ne erkeği, bu burca sahip olan herkes kibirden nasibini almadan olmaz. Bu burca sahip insanlar kibirlerinden gözünün önünü göremez. Başka kötü özelliğinizi bilmek ister misiniz? Kendileri kıskanç, sıkıcı, ve sinirinize dokunucak kadar gıcıklardır.

Boğa


Vücudu önde kafası arkada giden burç. Bir şeyi illa tekrar edicen, yoksa anlamaz. Bir dedikoducudur ki anlatılmaz. Herşeyin en güzeli onlarda olsun isterler. En iyisi onlardır, ve en zekisi, ve en güzeli..

İkizler


İki yüzlü demek azdır. Beş, on, belki de elli yüzlü. Onlara güvenmek imkansızdır. Ama naparsa yapsın kendilerini affettirmeyi becerirler. Şeytan tüyü vardır İkizlerde.

Yengeç


Burçların Pollyana’sı. Saftır, ama kendisini akıllı zanneder. Kötü günler yaşar, ama hep iyi günlerin geleceğine inanır. Ana kuzusudur. Hayatının sonuna kadar hep birilerine yaslanarak yaşamaya çalışır.

Aslan


Sanki özene bezene yaratılmıştır. Etrafındaki hiç kimseyi beğenmez. En güzeli odur. Ayna olmazsa yaşayamaz. 2 gün aynaya bakmazsa ölür. Sizde her zaman bir kusur bulur, çünkü tek kusursuz odur.

Başak


Çevresi için yaşar. Çevresi ne yaparsa o da onu aynen yapar. Onu kaybetmemek için asla kendi içinden geçenleri söylemez. Genelde karakteri oturmamıştır Aslanın.

Terazi


Çenesi düşük burç. Sürekli konuşur, etrafındakileri bunaltır. Hemen size karşı tavrını değiştirebilir. Bir gün iyi bir gün kötü davranır. Yani terazi burcunun pek te terazisi yoktur.

Akrep


Bu da, yüzünüze gülüp, arkanızdan iş çeviren burçlardan biridir. Aslında melek gibi gözükür, ama kinci bir burçtur. Yaptığınız en ufak hatayı unutmazlar. Adı gibi akrep misalidir. En zayıf anınızı kollar.

Yay


Herşeyi kendisine mal eder. Herşeyi o yapmış, bütün başarıları o elde etmiştir. Nabza göre şerbet sunarlar. Herşeyi çıkarlarına göre yaparlar. Çıkarı yoksa size asla yardım etmezler.

Oğlak


Adı gibi, inatçı keçi. Pire için evdeki bütün yorganları yakar. Gurur budalasıdır. Sürekli iş düşünür, sanki dünyada bir tek o çalışıyor. Çok bilgeçlik taslar, her ortamda sanki öğrenmeye açıkmış gibi davranır.

Kova


Tembel bir burçtur. Nerede kolaylık varsa orayı tercih eder. Ortamda çok belli olmaz. Normal bir öğrenci, normal bir çalışandır. Sakın ondan nasihat istemeyin. İlacı olsa kendisine sürer.

Balık


Ne kadar büyürse büyüsün, hiçbir zaman olgunlaşamaz. Balığın sadece bedeni büyür. Melankoliği dibine kadar yaşar. Sanki dünyanın bütün acılarını o yaşamış. Bir virüs olup vücuduna yayılmak istersiniz. O kadar!

 

Burçların En Kötü Özellikleri

burçların iyi özellikleri, burçların sevilmeyen yönleri, burçların kötü özellikleri komik, burçların kötü özellikleri onedio, en kötü burçlar sıralaması, burçların pozitif özellikleri, en aptal burç hangisidir, burçların bilinmeyen özellikleri

Burçların En Kötü Özellikleri Özet Bilgiler

 • Burçların En Kötü Özellikleri . 7 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 297.350 kez okundu.  Her burcun kendine has özellikleri var, ama öyle burçlar var ki özellikleri insanı çıldırtıyor.
 • Burçların kötü özellikleri . Mynet Kadin 16 Eylül 2014. Astroloji Danışmanı İremsu'dan burçların olumsuz yönleri Her burcun kendine özel iyi ve kötü yanları var.
 • Korkutucu Burç Çizimleri ve Burçların Birbirinden Korkunç Özellikleri .   çizimlerle karşı karşıyayız bu kez burçların kötü özellikleri neymiş ondan bahsedelim biz de.
 • Burçların İllallah Dedirten Özellikleri . Her gün günlük burç yorumunuzu takip ediyorsunuz, tamam.  Buna da tamam. Peki burçların kötü özelliklerinden haberdar mısınız?
 • Var ya, bütün ev kuşları , ana kuzuları genelde bu burçtan çıkar.  Her an bir siniri krizi geçirmeye müsaittir. Onun için o daha iyi , bu daha kötü gibi bir ayrım genelde yoktur.
 • Var ya, bütün ev kuşları , ana kuzuları genelde. bu burçtan çıkar.  Onun için o daha iyi. , bu daha kötü gibi bir ayrım genelde yoktur. İki şey arasında kıyas.
 • Bütün Burçların Kötü Özelliklerini Öğrenin.  bütün burçların kötü özellikleri bulunmaktadır. Bu kötü özellikler de o burca sahip olan insanlarda görülmektedir.
 • Hangi burcun en kötü özelliği nedir? Burçların sevilmeyen yanları nefret edilen özellikleri neler?  Peki ya insanlar gibi burçların da kötü yanları yok mu?
 • Burçların Kötü Özellikleri . Yazar Sinem Özgün. 6 ay önce.  BOĞA BURCU . Yerinden kaldırabildiysenİz gerçekten önemli bir şey olmalı.
 • Burçların en kötü özellikleri , Burcunuzun en kötü özelliklerini , çekilmez yanlarını biliyor.  Aşk konularında şanslı birisiniz. Fakat aşırı seçicilik gibi kötü bir huyunuz da var.
 • Удобный поиск. Бронируйте отели в Ensen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir