Bülent Ersoy Lerzan Mutlu’yu Tehdit mi Etti?

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy şarkıcı Lerzan Mutlu’yu tehdit ettiği iddiasıyla savcı karşısına çıktı.İstanbul Adalet Sarayı’nda savcıya ifade veren Ersoy, “ben kimseyi tehdit etmedim” dedi.

Şarkıcı Bülent Ersoy, Lerzan Mutlu’yu tehdit ettiği iddiasıyla savcıya ifade verdi.

 

Bülent Ersoy, akşam saatlerinde Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na avukatıyla birlikte geldi.

 

Ersoy, Basın Suçları Savcısı Metin Küçükerden’e ifade verdi. Ersoy’un ifadesinde suçlamaları reddettiği “Ben o programı basarım ifadesini tehdit amacıyla söylemedim. Ben program basacak bir insan değilim. Hayatım boyunca kimseyi de şikayet etmedim” şeklinde ifadeler kullandığı öğrenildi.

Ersoy’un üzerindeki leopar desenli elbise ve altın sarısı zincir kolyeler ve geniş şapkası dikkat çekti. Yargı çalışanlarıyla hatıra fotoğrafı çektiren Ersoy, kimselere görünmeden adliyeden ayrıldı.

DENİZ AKKAYA DA İFADE VERECEK

 

Lerzan Mutlu’nun, Deniz Akkaya ve bir televizyon programında yayınlanan Renkli Sayfalar programı sunucuları ile yapımcıları hakkında da hedef göstermekten savcılığa suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

 

Akkaya ve Renkli Sayfalar sunucularının da önümüzdeki günlerde ifade vermeleri bekleniyor.

ERSOY, “CANLI YAYINI BASARIM” DEMİŞTİ

190520160906073269048_2Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Oya Aydoğan’ı Hastanede tedavi gördüğü sıralarda ziyaret eden ünlü sanatçı Bülent Ersoy, hastane çıkışında bir basın açıklaması yapmıştı. Ersoy, Lerzan Mutlu için “Ben bu kıza çok kızgınım, gider canlı yayını basarım” ifadelerini kullanmıştı.

  • çıktı.İstanbul Adalet Sarayı’nda savcıya ifade veren Ersoy , “ben kimseyi tehdit etmedim” dedi. Şarkıcı Bülent Ersoy , Lerzan Mutlu ’ yu tehdit ettiği iddiasıyla savcıya ifade verdi.
  • Ayrıcana Lerzan Mutlu Deniz Akkaya içinde şikayetçi oldu.  suçlamaları reddettiği öğrenilen Ersoy 'un, "Ben o programı basarım ifadesini tehdit amacıyla söylemedim.
  • Ünlü sanatçı Bülent Ersoy , Lerzan Mutlu ’ yu tehdit ettiği iddiasıyla İstanbul Adalet Sarayı’nda ifade verdi.
  • İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sanatçı Bülent Ersoy hakkında sunucu Lerzan Mutlu ' yu tehdit ettiği iddiasıyla iddianame hazırlandı.
  • Lerzan Mutlu ise Ersoy 'un bu söylediklerinde dolayı tehdit suçundan 2 yıla kadar hapis  Mutlu 'nun takipçileri de bu paylaşımın Bülent Ersoy hedef alınarak yapıldığını söyledi.
  • İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sanatçı Bülent Ersoy hakkında sunucu Lerzan Mutlu ' yu tehdit ettiği iddiasıyla iddianame hazırlandı.
  • İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sanatçı Bülent Ersoy hakkında sunucu Lerzan Mutlu ’ yu tehdit ettiği iddiasıyla iddianame hazırlandı.
  • Ünlü Sanatçı Bülent Ersoy , Lerzan Mutlu ’ yu Tehdit Ettiği İddiasiyla İstanbul Adalet Sarayı’nda İfade Verdi.
  • Bülent Ersoy 'a Lerzan Mutlu ' yu tehdit ettiği iddiasıyla dava açıldı. Davayı kaybederse Bülent Ersoy cezaevine girebilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir