Bugün Twitter’da En Çok Neler Konuşuldu?

Dünya İnsani Zirvesi, Hakan Çalhanoğlu, Çiçek Abbas… Türkiye’de bugün Twitter’da en çok neler konuşuldu? Hangi konular neden trend oldu? Türkiye’de ve dünyada yaşanan gelişmelerin sosyal medyaya yansımlarını sizin için derledik…

Sosyal medyada bugün en çok neler konuşuldu sorusunun cevabı;

Ken Loach – Skor= 1129 & Süre = 2 Saat 30 DK

 

Cannes’da Altın Palmiye ödülünün sahibi İngiliz yönetmen Ken Loach oldu. Ödüle hak kazanan filmin adı ise “I, Daniel Blake”

#HayatımınAşkı Skor = 1143 & Süre = 7 Saat 20 DK

 

Kanal D’de yayınlanan dizinin dün akşamki bölümü sosyal medyada en çok konuşulanlar listesinde yer aldı.

Çiçek Abbas – Skor = 1726 & Süre = 4 Saat 20 DK

 

Ankara’da Çiçek Abbas filmi gerçek oldu. Sarhoş olduğunu iddia eden kişi, kendi aracıyla aynı marka arabanın lastiklerini jantlarıyla birlikte sökerek çaldı. Bu olayda sosyal medyada çok fazla ilgi gördü.

Hakan Çalhanoğlu – Skor = 2635 & Süre = 7 saat

 

Milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu, İlngiltere milli takımına tarihimizdeki ilk golü attığı için uzun süre TT listesinde üst sıralarda yer aldı.

Dünya İnsani Zirvesi – Skor = 4047 & Süre =7 Saat 30 DK

 

Birleşmiş Milletler’in ilk defa düzenlediği Dünya İnsani Zirvesi İstanbul’da başladı.

NOT: Veriler SOMERA’dan alınmıştır.

Twitter, kullanıcıların 140 karakter ile sınırlandırılmış “tweet” adı verilen gönderiler yazabildiği bir sosyal ağ . Jack Dorsey , Noah Glass , Biz Stone , ve Evan Williams tarafından Mart 2006’da oluşturulup Temmuz 2006’da kullanıma açıldı. 2013’te en çok ziyaret edilen 10 internet sitesinden biri oldu ve “internetin SMS’i” olarak tanımlandı. Mart 2016’da 310 milyon aktif kullanıcıya ulaştı.

  • Son Güncelleme:Perşembe, Ocak 5, 2017 .
  • İletişim. Twitter Nedir? Kişi Twit. Takip et @twitturk. Twitter ' daki en beğenilen Türkçe twitlere, en popüler kişilere ve gündemi belirleyen konulara twitturk ile ulaşabilirsiniz.
  • Twitter , hem Türkiye’deki hem de dünyadaki kullanıcıların en çok konuştuğu olayl   Türkiye’de eğlence söz konusu olunca Twitter ’ da en çok TV programları konuşuldu .
  • Sosyal paylaşım sitesi Twitter ' da 2015 yılında en çok neler konuşuldu ?  Twitter ’ da en çok neler konuşuldu ?  En Çok Okunanlar. Bugün . Bu Hafta. Bu Ay.
  • Giysi 26 ve 27 Şubat’ta, 4,4 milyon tweet ile dünyanın en çok konuşulan konularından biriydi.  Gözyaşlarıyla gülen emoji, Twitter ’ da en popüler emoji oldu.
  • Twitter ' da En Çok Konuşulanlar Neler Twitter ' da En Çok Konuşulan OLaylar.
  • Twitter ' da bugün neler konuşuluyor ?, Özgür Uğur, HT Blog'da yazdı   Twitter da bugün neler konuşuluyor ? Ana Sayfa. MEDYA.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir