Bugatti Vision Gran Turismo’nun Pistteki İlk Görüntüleri

Bugatti’nin gerçek olduğuna inanmakta oldukça zorlandığımız yeni canavarının görüntüleri sızdı. Otomobil dünyasının canavarları içinde en hızlılarından olan Bugatti, Veyron modeli ile özdeşleşmiştir. Ancak Bugatti’nin elinde bambaşka ve yepyeni bir bomba var; Vision Gran Turismo. Kısa bir süre önce otomobilin tasarım görselleri yayınlanmıştı.

 

Ortaya yeni çıkan görüntüler araba ve hız severleri heyecanlandırdı. Pistte deneme aşamasında olduğu görülen Bugatti’nin yeni serisinin görüntüleri sızdı. Bugatti araçlarının en büyük hedeflerinden biri olan sürtünmeyi önleme konusunda, büyük bir adım atmışa benziyor.

Son bi not; 16 silindirli muazzam bir motora sahip olan Vision Gran Turismo sadece 450 adet üretilecek.

  • Ancak Bugatti ’nin elinde bambaşka ve yepyeni bir bomba var; Vision Gran Turismo .  Pistte deneme aşamasında olduğu görülen Bugatti ’nin yeni serisinin görüntüleri sızdı.
  • Bugatti 'nin gerçek olduğuna inanmakta oldukça zorlandığımız yeni canavarının pistten sızan ilk görüntüleri http  Bugatti Vision Gran Turismo IAA 2015 1 year ago.
  • Bugatti Vision Gran Turismo . Video(lar). Galeri.  Vision Gran Turismo ’ nun tasarımı ilk bakışta Bugatti DNA’sının ileri yarış teknolojisiyle birleşmesiyle dikkat çekiyor.
  • Projenin adı “ Bugatti Vision Gran Turismo ”, ve 2015 Frankfurt araba fuarında gösterilecek.  Bu Bugatti ’nin bir yarış oyunundaki ilk görüntüsü değil.
  • Bugatti Vision Gran Turismo da tıpkı öyle. Gerçek mi oyun ürünü mü olduğuna bir türlü karar veremediğimiz otomobil tam bir pist canavarı görünümünde.
  • Bugatti Vision Gran Turismo da tıpkı öyle. Gerçek mi oyun ürünü mü olduğuna bir türlü karar veremediğimiz otomobil tam bir pist canavarı görünümünde.
  • Son Veyron satışı sonrası hızla çalışmalarına devam eden Bugatti , yeni bir konsept model tanıttı. İşte detaylı fotoğrafları ile Bugatti Vision Gran Turismo concept.
  • Ancak Bugatti 'nin elinde bambaşka ve yepyeni bir bomba var; Vision Gran Turismo .  Pek söyleyecek birşey olduğunu sanmıyor ve sizi yeni Bugatti ile baş başa bırakıyoruz.
  • Ara. 2016 Bugatti Vision Gran Turismo . Tür : Araçlar.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir