[Çözüldü] Dosya silerken: Bu öğe bulunamadı Öğenin konumunu doğrulayıp yeniden deneyin

Windows’ta dosya silerken “Bu öğe bulunamadı, öğenin konumunu doğrulayıp yeniden deneyin” sorununa çözüm yollarını bu haberin içinde bulacaksınız.

Dosya madem bulunamıyor ama orada ne işi var? Mantıksız değil mi? Evet! Ama buna siz sebep oldunuz 🙂

Ya bir Internet sitesinden ya da FTP ile bir site adresinden sıkıştırılmış ya da açık dosyalar indirdiniz. Siz dosyaları indirirken Windows Defender gibi bir virüs programı indirdiğiniz zip’li ya da rar’lı dosyayı açarken klasörün içindeki bazı dosyaları karantinaya alarak konumlarını değiştirdi. Sonuç: Dosyalarınızı bulamıyorsunuz. Geçmiş olsun!

Peki Bu öğe bulunamadı artık klasöründe değil öğenin konumunu doğrulayıp yeniden deneyin uyarısının en kolay çözümü ne olacak şimdi. ms dos yöntemine başvurmadan basit tek bir şey var o da WinRar… evet bildiğiniz WinRar sıkıştırma programı ile sileceğiz hepsi bu. Nasıl olacak peki o iş ?

1 – Öğenin konumunu doğrulayıp yeniden deneyin sorununu veren klasörümüze geliyoruz.


2- Sağ tuşla tıklayıp : Arşive Ekle tuşuna basıyoruz. (dikkat “Arşive ekle “silinmeyen klasör adı” değil direk arşive ekle seçeneğine basın)

3- Karşınıza çıkan ekranda sağ tarafta “Arşivleme Seçenekleri” bölümünde ilk madde “Arşivledikten Sonra Dosyaları Sil” seçeneğine tıklayın.

Tamama basın.

Dosyanız silindi…geçmiş olsun. son işlem olarak sıkıştırılan rar dosyasını da siliyoruz. geriye iz kalmıyor.

 

[Çözüldü] Dosya silerken: Bu öğe bulunamadı Öğenin konumunu doğrulayıp yeniden deneyin

Bu sayfa Vikipedi’nin silme politikasının bir parçasıdır ve hızlı silme işleminin kurallarını anlatmaktadır. Aşağıdaki durumlarla karşılaşıldığında hizmetliler sayfayı gördüğü anda silebilirler. Silinmeye aday gösterilmiş bir madde, aşağıdaki maddelerden bir veya birkaçına uysa bile hızlı sil ile silinemez ve tartışmayla silme yöntemi uygulanır. Ayrıca varlığı konusunda tartışma olan veya tartışmalı bir içeriğe sahip olan herhangi bir madde de hızlı silme politikasına dayanılarak silinemez.

Eğer bir hizmetli veya bürokrat, yetkisindeki fonksiyonlardan birini kullanacaksa o fonksiyona ait Vikipedi politikasına uymak zorundadır. Ayrıca, işlemi uygularken, ilgili politikanın hangi maddesine göre işlemi uyguladığını belirtmesi gereklidir. Örneğin; deneme olarak tanımlanabilecek yeni bir madde hızlı silme işlemi ile silinecekse, hizmetli maddeyi silerken, neden kısmına Vikipedi:Hızlı silme Genel, 2 benzeri bir ifade koymalıdır.

[Çözüldü] Dosya Silerken: Bu Öğe Bulunamadı Öğenin Konumunu Doğrulayıp Yeniden Deneyin Özet Bilgiler

  • Kimisi ms dos kullanmaya çalışmış falan. Ancak yemiyor dosya hala orada kalıyor.  1 Öğenin konumunu doğrulayıp yeniden deneyin sorununu veren klasörümüze geliyoruz.
  • Windows’ta dosya silerken “ Bu öğe bulunamadı , öğenin konumunu doğrulayıp yeniden deneyin ” sorununa çözüm yollarını bu haberin içinde bulacaksınız.
  • NOT : Fotoğrafi göremeyenler için hata; (C:KullanıcılarCanMasaüstü konumunda değil. Öğenin konumunu doğrulayıp yeniden deneyin .
  • Merhabalar, Bilgisayarınızı yeniden başlatın tekrar silmeyi deneyin yine silinmez ise  Gelen soruyu Evet olarak cevapla ve bilgisayarını yeniden başlat.
  • Öğenin konumunu doğrulayıp yeniden deneyin .. problemi çözüm yolu.  Dosya Konumu Bulunamıyor Hatası Kesin Çözümü ***2016*** ***Programsız***.
  • Bu öğe bulunamadı Öğenin konumunu doğrulayıp yeniden deneyin sorunu çözümü Dünyanın en mantıksız hatasıdır.  Ancak yemiyor dosya hala orada kalıyor.
  • TIKLA. Bazende bu hata “ Bu öğe bulunamadı Öğenin konumunu doğrulayıp yeniden deneyin ” şeklindede karşımıza çıkıyor.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir