Bu hafta Sinemada 7 Yeni Film Var

Bu hafta beyaz perde için yine hareketli geçecek. Tam da sinema tutkunlarının istediği gibi birbirinden kaliteli yeni filmler vizyona giriyor. Hadi gelin hep birlikte 2’si yerli 7 yeni filmin konusuna ve fragmanlarına bir göz atalım.

Şeytan Tüyü


Başrollerinde Mustafa Üstündağ, Güven Kıraç, Şükran Ovalı ve Beyti Engin’in yer aldığı filmi Murat Şenöy’ün yönetti.  “Şeytan Tüyü” 18 Mart’ta izleyici ile buluşacak.

Olaylar Olaylar


Filmin, yönetmenliğini Osman Taşçı yaptı. Sadi Celil Cengiz’in hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünde oynadığı komedi filmi “Olaylar Olaylar”, Karadeniz insanının duygusallığını yansıtıyor.

Kod 999


John Hillcoat’un yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerini Kate Winslet, Casey Affleck ve 12 Yıllık Esaret filminden tanınan başarılı oyuncu Chiwetel Ejiofor paylaşıyor.

Ölüm ve Ötesi


Gerilim türündeki İspanyol yapımı filmin başrollerinde Alba Ribas, Cristian Valencia, Bernat Saumell ve Albert Carbo oynuyor.

Mükemmel Bir Gün


Oyuncu kadrosunda Benicio Del, Tim Robbins, Olga Kurylenko ve Melanie Thierry’in yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Fernando Leon de Aranoa oturuyor.

Seni Şimdiden Özledim


Filmin başrollerinde iki yakın arkadaşı canlandıran Drew Barrymore ve Toni Collette’e Dominic Cooper ve Paddy Considine eşlik ediyor.

Kung Fu Panda 3


Alessandro Carloni ile Jennifer Yuh’un yönettiği animasyon türündeki filmin orjinal seslendirmeleri Jack Black, Bryan Cranston, Angelina Jolie ile Dustin Hoffman’a ait..

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir