Bu hafta Sinemada 6 Yeni Film Var

Bu hafta Türkiye sinemalarında kaç yeni film var? Sinema tutkunları hafta sonu yine sinemalara akın edecek. Bu hafta beyaz perde için yine hareketli geçecek. Tam da sinema tutkunlarının istediği gibi birbirinden kaliteli yeni filmler vizyona giriyor. Hadi gelin hep birlikte 4’si yerli 6 yeni filmin konusuna ve fragmanlarına bir göz atalım.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı

Yönetmenliğini Zack Snyder’ın yaptığı ve Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons ile Holly Hunter’ın oynadığı “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” izleyici ile buluşacak.

Yönetmen Snyder’ın Chris Terrio ve David S. Goyer’in yazdığı senaryodan filme aldığı yapım, Türkiye’deki sinema salonları ile birlikte tüm dünyada 3D, 2D ve bazı bölgelerde IMAX 3D olarak vizyona girecek.

Hayatımın Yolculuğu

Robert Redford, Nick Nolte ve Emma Thompson’ın başrollerini paylaştığı “Hayatımın Yolculuğu”, yaşlı bir adamın, arkadaşı ile birlikte hem geçmişi yad edebileceği hem de içsel anlamda kendisiyle yüzleşebileceği bir yolculuğa çıkmasını konu alıyor.

Sol Şerit

Çekimleri Ankara, Eskişehir ve Denizli’de gerçekleştirilen “Sol Şerit”, üç yakın arkadaşın komik ve maceralı yol hikayesine odaklanıyor.

Leblebi Tozu

Çorum ve İstanbul’da çekimleri yapılan “Leblebi Tozu”, dolandırıcılık yaparak zengin olmaya çalışan bir grup arkadaşın başına gelenleri mizahi bir dille anlatıyor.

Hatıraların Masumiyeti

Dünya çapında 12 milyonu aşkın okuyucuyla buluşan Orhan Pamuk’un aynı adlı romanından uyarlanan “Masumiyet Müzesi”, Kemal ve Füsun karakterlerinin 70’li yıllarda İstanbul’da yaşadıkları trajik aşkın ve bu aşka tanıklık eden eşyaların hikayesini anlatıyor.

Azazil 2: Büyü

Azazil serisinin ikinci filmi “Azazil 2: Büyü”nün yönetmen koltuğunda Mustafa Özen oturuyor. Filmde, “Azazil”, aralarındaki bağ zayıflamış olan bir aileyi hedef alıyor.

Çok sayıda film 2017’de yayınlanacaktır. Bazı filmler yapım aşamasında, bazılarının tarihi kesin olarak belli değil, diğer yayın tarihleri açıklanan filmler ise henüz çekimlerine başlamamıştır.

  • Bu filmlerden 3 tanesi Türk Filmi iken 1 tanesi Türk Alman ortak yapımı olmakta.  Sinemalarda Bu Hafta 6 Yeni Film Var . Yazar: M. Ava. Mar 16, 2016.
  • Bu hafta Türkiye sinemalarında kaç yeni film var ?  Hadi gelin hep birlikte 4’si yerli 6 yeni filmin konusuna ve fragmanlarına bir göz atalım.
  • En Güncel Sinema Filmleri . Anasayfa. Haberler.
  • Türkiye sinemalarında bu hafta 6 yeni film var .  Şehnaz ve Elmas'ın hayatlarındaki aynı sorunlarla yüzleşmeleri, yaşamda yeni bir kapıyı aralamalarını sağlayacaktır.
  • 27 Ocak Cuma günü vizyona 6 yeni film girdi.  İşte bu hafta vizyona giren yeni filmler .
  • Türk Korku Sineması 2014 yılını 10 film , 2015 yılını ise 22 film ile kapatmıştı.  kopya, 6 hafta ) Magi (2016) 227.978 (301 kopya, 7 hafta ).  Yeni yazılarımız mailinize kadar gelsin.
  • Sinemalarda bu hafta hangi filmler var ? Paylaş Paylaş. Bu hafta 6 'sı yerli 10 yeni film izleyiciyle buluşuyor. A +. 06 Mayıs 2016 10:44. Tweet.
  • Sinemalarda bu hafta 6 yeni film vizyonda. MALEFİZ.
  • Sinemalarda bu hafta 6 yeni film var . 08 Kasım 2012, Perşembe 10:21.  Tim Burton’un yeni filmi .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir