Bu hafta Sinemada 5 Yeni Film Var

Bu hafta beyaz perde için hareketli geçecek. Tam da sinema tutkunlarının istediği gibi birbirinden kaliteli yeni filmler vizyona giriyor. Hadi gelin hep birlikte 2’si yerli 6 yeni filmin konusuna ve fragmanlarına bir göz atalım.

Hesaplaşma

ABD yapımı film, gerilim ve dram türünde. Film, genç bir avukatın meslekte yükselme uğruna aldığı riskleri anlatıyor. Shintaro Shimosawa’nın yönettiği ve Anthony Hopkins, Al Pacino, Josh Duhamel ile Malin Akerman’ın başrollerinde oynadığı “Hesaplaşma” izleyici ile buluşacak.

Aşk ve Gurur ve Zombiler

Seth Grahame Smith’in aynı adlı çok satan kitabından uyarlanan “Aşk ve Gurur ve Zombiler”in yönetmenliğini Burr Steers üstlendi. Başrollerinde Suki Waterhouse, Sam Riley, Douglas Booth, Matt Smith ve Lily James gibi genç yeteneklerin yer aldığı film, gizemli bir salgın hastalığın hüküm sürdüğü 19. yüzyıl Britanyası’nda geçiyor.

Senarist

Hulusi Orkun Eser’in yönettiği gerilim ve dram türündeki filmde Ebru Sarıtaş, Mustafa Uzunyılmaz, Halis Bayraktaroğlu ile M. Asım Tuncay Aynur gibi isimler rol aldı.

Zebani

Guillermo Ameodo’nun yönettiği filmde Lorenza Izzo, Ariel Levy, Aaron Burns ve Cristobal Tapia Montt gibi isimler oynuyor. Geçimsiz bir delikanlı ile annesinin beraber yaşadığı sakin bir kasabada geçen gerilim türündeki filmin hikayesi, gizemli bir adamın anne-oğlu görmek için buraya gelmesiyle kasabada yaşanan kanlı değişimi anlatıyor.

Çağrılan

Yönetmen Hüseyin Eleman’ın yönettiği filmin başrollerinde Akdora Akalın, Bahadır Karaca, Candaş Yılancı ve Meral Ceren Türk yer alıyor. Korku türündeki film, konservatuvarda okuyan bir arkadaş grubunun canlı yayında bir korku filmi çekmeyi denemeleri sırasında, cinlerin gelmesiyle yaşanan korku dolu dakikaları beyaz perdeye yansıtıyor.

Sinema, herhangi bir hareketi düzenli aralıklarla parçalara bölerek bunların resimlerini belirleme ve sonra bunları gösterici yardımıyla karanlık bir yerde, bir perde üzerinde yansıtarak hareketi yeniden oluşturma işidir.

Film göstermeye yarayan özel bir makineyle görüntülerin beyaz perdeye yansıtıldığı salon veya yapıya da sinema denir. İlk film cihazına büyülü fener denmişti.

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndaki Madde 5’e göre sinema: tespit edildiği materyale bakılmaksızın, elektronik veya mekanik veya benzeri araçlarla gösterilebilen, sesli veya sessiz, birbiriyle ilişkili hareketli görüntüler dizisidir.

Sinema, Yedinci sanat olarak kabul edilir.

  • Sinemalarda bu hafta 2'si yerli 5 film vizyona girecek..
  • Vizyonda Bu Hafta 5 Yeni Film Var ! Vin Diesel'in Yeni Nesil Ajanı'na karşı, Mahsun Kırmızgül'ün Vezir Parmağı Sinema TV 27.01.2017. Editör Melda Seyhanogullari.
  • Bu hafta Sinemada 5 Yeni Film Var . Haber Böylesi Yok . 26/02/2016.  Hadi gelin hep birlikte 2’si yerli 6 yeni filmin konusuna ve fragmanlarına bir göz atalım.
  • sinemada bu hafta 2'si yerli 5 yeni film vizyona girecek.  Uzaylıların barışçıl mı yoksa istilacı mı olduğunun çözülmeye çalışıldığı bilim kurgu türündeki film , 15.
  • Türkiye sinemalarında bu hafta 2'si yerli 5 film vizyona girecek. Sinema bu hafta gerecek 6 Yeni film vizyona girecek (27.05.
  • Sinemalarda Bu Hafta 5 Yeni Film Var . 4 yıl önce. Oscar'ın iki güçlü adayı ile birlikte 5 yeni film bu hafta izleyiciyle buluşuyor.
  • Sinemalarda bu hafta 5 yeni film var . Pamukkalehaber / Denizli Haber / Denizli sinemalarında bu hafta .
  • Sinemalarda Bu Hafta 5 Yeni Film Var . Türkiye sinemalarında bu hafta 1'i yerli 5 film vizyona girecek. Tweet. Sitene Ekle.
  • Vizyondaki filmler , en son çıkan, en yeni filmler , güncel Hollywood ve Türk filmleri .  Türkiye'nin sinema sitesi. Üye Girişi Üye Ol.  Bu Hafta Vizyona Girenler.
  • Bu hafta sinemalarda 5 yeni film var ! Tarih: 09 01 2015 21:38:04. Türkiye sinemalarında bu hafta 2'si yerli 5 film sinema sevelerle buluşuyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir