Bu Gömlek Katlama Tekniği Hayatınızı Kolaylaştıracak

Pratik gömlek katlama tekniği! Temiz kıyafet giymek kadar elbiselerin ütülü olması da önemlidir. Ama bazen öyle anlar vardır ki ütü yapmaya vaktiniz yoktur ve dolaptaki elbiseyi hemen giyip çıkmanız gerekir… İşte tam da o anda dolaptaki elbisenin ütüsüz olduğunu fark ettiniz! İşte biz de böylesi durumlar için gömleklerinizi rahat katlama tekniğini araştırdık. Bu teknik sayesinde artık kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde saklayabileceksiniz hem de çok pratik…

Elbisenizi, gömleğinizi ütülediniz dolaba yerleştirdiniz… Ama dolaba koyma şekliniz başınızı çok ağrıtabilir. Önemli olan elbiselerin düzenli katlanması ve yerleştirilmesi… İşte böylesi durumlarda hayatınızı kolaylaştıracak püf noktalar devreye giriyor.

Bir kaç hamle ile kıyafetinizi katlayabilirsiniz. Yapmanız gereken ise çok basit…

İlk başta elbisenizi tamamen açın. Sonra da sol tarafını katlayın.

Sonra sağ tarafı katlayın.

Alt kısmını da yukarı doğru katlayın.

Aşağıdan yukarı şekilde ortadan ikiye katlayın.

Ve sonuç olarak böyle düzgün bir kare elde edersiniz.

Eğer isterseniz bir kez daha katlayabilirsiniz.

Son olarak elbiselerinizi çekmece veya dolabın içine düzenli şekilde koyun.

Bu işlemi yapabilmek için sen de kartonlar yardımı ile böyle katlama sistemi yapabilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=XtjsBUSiORs

Origami, Japonca “ori” ve “gami” sözcüklerinin birleşiminden meydana gelmiş olup kâğıt katlama sanatına verilen addır. İsmi Japonca olsa da Çin kaynaklı bir sanat olduğunu iddia eden kaynaklar da vardır . Genellikle kare kâğıt parçalarını kesmeden ve yapıştırıcı kullanmadan, sadece katlayarak, çeşitli canlı ve cansız figürler oluşturarak yapılmakla birlikte, dikdörtgen kâğıtlardan, hatta kâğıt paralardan yapılan modeller de oldukça fazladır. Kesme işleminin de kullanıldığı türe kirigami denir.

  • Pratik gömlek katlama tekniği ! Temiz kıyafet giymek kadar elbiselerin ütülü olması da  İşte böylesi durumlarda hayatınızı kolaylaştıracak püf noktalar devreye giriyor.
  • hızlı okuma tekniği nedir tv360. 20:12.  sunucusu yeliz güler, hayatı kolaylaştıran pratik bilgilerin peşine düşüyor  Katlama Sanatı. sidd 8.629 izlenme 01:14. altın gömlek .
  • Hayatınızı Kolaylaştıracak 4 Püf Noktası Süre: 5:29. YAPYAP 1.022.036 görüntüleme.  Gömlek katlama yöntemi nedir & Ev ve Dekorasyon Süre: 1:04.
  • Ekranların sempatik sunucusu yeliz güler, hayatı kolaylaştıran pratik bilgilerin peşine düşüyor.
  • Bir tişört veya gömlek , 2 saniyede katlanabilir mi ?  Hayatınızı Kolaylaştıracak 4 Püf Noktası.  2 Saniyede Tişört Katlama Tekniği .
  • ABD merkezli bir internet sitesinde, gün içinde birçok kez yaptığımız işlerde hayatı kolaylaştıran pratik çözümler anlatılıyor. Bunlardan biri de tişört ve gömlek katlama .
  • Elle 2 saniyede t shirt ve gömlek katlama tekniği .
  • Her fırsatta hayatımızı kolaylaştıracak tavsiyeler paylaşan Amerikalı bu adam, bu sefer de sadece 2 saniye t shirt , polo ve gömlekleri nasıl katlayabileceğ.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir