Böylesi Yok Dedirten Kaleci Futbolcuları Çıldırttı!

Güney Afrika Süper Ligi’nde oynanan maçta Belçikalı kaleci şov yaptı! Maritzburg United takımının kalecisi Glenn Verbauwhede hareketleri ile hem izleyicileri hem de futbolcuları çıldırttı!


Belçikalı kaleci Glenn Verbauwhede, futbolcuları çıldırttı! Kaleci Verbauwhede, Maritzburg United’ın Golden Arrows ile karşılaştığı maçta öyle hareketler yaptı ki, rakip takım futbolcuları çileden çıktı.

 

İşte o anlar;

Oyunun temposunu düşürmek amacıyla her kalecinin zaman zaman yaptığı bu hareketi Verbauwhede çok daha abartılı bir şekilde yapınca hakemden uyarı almakta gecikmiyor.

Kaleci, futbolda , takım savunmasının en arkasında duran ve birincil görevi topun kaleye girmesini önlemek olan oyuncudur. Kendi takımının ceza sahası içinde olmak kaydıyla, topa elle dokunması kurallara uygun olan tek oyuncudur. Eğer kaleci sakatlanırsa, oyun durur ve tedavisi saha içinde yapılır.

Kaleciler, çoğunlukla GK kısaltması ile belirtilirler. Türkçe kısaltması KL dir. Forma numaraları, genellikle 1’dir.

  • Ana Sayfa Spor Böylesi Yok Dedirten Kaleci Futbolcuları Çıldırttı !  United’ın Golden Arrows ile karşılaştığı maçta öyle hareketler yaptı ki, rakip takım futbolcuları çileden çıktı.
  • Boylesi Yok . İlgili haberler yazarın diğer haberleri. Yasam.  Böylesi Yok Dedirten Kaleci Futbolcuları Çıldırttı ! 26/03/2016.
  • Ana Sayfa Böylesi Yok ! Gülme Krizine Sokan En Komik 7 Halı Saha Tweeti!  Böylesi Yok Dedirten Kaleci Futbolcuları Çıldırttı ! 26/03/2016.
  • Fenerbahçe kalecisi Volkan bu pozisyonu önleyerek skorun 2 0 olmasını da engellemiş oldu. Fenerbahçe Krasnodar Moussa Sow'un kaçırdığı gol.
  • Böylesi Yok Dedirten Kaleci Futbolcuları Çıldırttı ! 26/03/2016.
  • Önceki HaberHayaller ve Gerçekler Dedirten Birbirinden Komik Fotoğraflar!  Böylesi Yok Dedirten Kaleci Futbolcuları Çıldırttı ! 26/03/2016.
  • Baba teknik direktör, oğullar hakem ve futbolcu . Kardeşler futbol A.Ş.!!!  Ben de kendisine futbolculara yumuşak yaklaşırsa iyi tepki alacağını söylüyorum.
  • Böylesi Yok . İlgili haberler yazarın diğer haberleri. Dünya.  Böylesi Yok Dedirten Kaleci Futbolcuları Çıldırttı ! 26/03/2016.
  • Arsenal'lı Futbolcular , Amatör  Atletico Madrid'li Saul Niguez, Yaptığı Vuruşla Kaleciyi Çaresiz Bıraktı.  Gaziantepspor'un Bilet Politikası Fenerbahçeli Taraftarları Çıldırttı .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir