Boğulan Bugatti, İçim Gitti yeminle!

Bugatti marka spor aracı, kameraları ile çeken gençler birazdan olacaklardan habersizdi! Denizin hemen dibindeki yan yolda seyir halindeki Bugatti marka spor lüks araç, düz yolda ilerlerken bir anda, yoldan çıktı ve denize düştü. Düşen araç saniyeler içinde suyun içinde kayboldu…

Bugatti, 1909 yılında yüksek performanslı otomobiller üretmek için Ettore Bugatti tarafından Fransa ‘da Mulhouse şehrinde kuruldu. II. Dünya Savaşı ‘nın başlamasına kadar dünyanın en prestijli ve hızlı otomobillerinden bazılarını üretmiştir. Savaşın başlaması ile başlayan maddi sorunlar ve Ettore Bugatti’nin oğlunun ölümü sonrasında iflas etmiş ve uçak parçası fabrikası da satılmıştır. 1998 yılında Volkswagen grubu isim haklarını satın alarak Bugatti markasıyla yeniden üretime başlamıştır. Firmanın VW kontrolü altında ürettiği ilk modeli olan Bugatti Veyron , 407 km/s son hıza ulaşabilmektedir ve 1001 beygir gücüne sahiptir. . 4 Milyon Euro’luk fiyatıyla seri üretim halindeki en pahalı otomobillerden biridir. Tarihsel olarak bakıldığında da, bilinen şimdiye kadar en yüksek fiyatla satılmış otomobil, sadece 6 adet üretilmiş olan 1926 model ” Bugatti Royale ” dır. Japonya`da $ 15 milyon a satılmıştır.

  • Bugatti Veyron'un Sahibine Teslim Edilişi. Limandan denize düşün araba !!  Cristiano Ronaldo Bugatti İle Yarış. Akçakoca da boğulma .
  • Denizin hemen dibindeki yan yolda seyir halindeki Bugatti marka spor lüks araç, düz yolda ilerlerken bir anda, yoldan çıktı ve denize düştü.
  • En Saçma oyunlar 1 Stickman Dismount Serisi İçim gitti lan!!!  Boğulan Bugatti , İçim Gitti yeminle ! Süre: 0:25. boylesiyok 461 görüntüleme.