Boğaziçi Üniversitesi’ne Cem Yılmazlı Bağış!

Milyonların sevgilisi ünlü komedyen Cem Yılmaz, Boğaziçi Üniversitesi’ne katkı sağlamak için düzenlenen bir etkinliğe katılarak hem güldürdü hem sevindirdi. Bu yardım konulu etkinlikte Boğaziçi Üniversitesi’ne 50 bin lira bağışta bulunan Cem Yılmaz ile yemek yemek isteyen bir hayranı 300 bin lira ödeyerek alkışlandı. İşte detaylar..

Bu sene 4. düzenlenen ‘ Boğaziçi Balosu 2016’ adı verilen yardım temalı etkinlikte Boğaziçi Üniversitesi mezunları ve Boğaziçi dostları buluşarak akıllarda yer edilecek güne şahitlik ettiler. Komedyen Cem Yılmaz, Ömer- Ayşegül Dinçkök, Barış Tansever, Halis-Alev Komili, Nevzat Aydın ve Murat Ergene gibi siyaset, sanat ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin buluştuğu bu özel geceye elbette yine Cem Yılmaz damgasını vurdu.

3 senedir düzenlenen ve Çırağan Palace Kempinski’de bu yıl 4.’sü yapılan “Boğaziçi Balosu 2016” ya yaklaşık olarak 500 davetlinin katıldığı bu eğlence dolu muhteşem gecede 2.3 milyon lira bağış toplandı. “Boğaziçi Balosu 2016” da sahneye çıkan milyonların gönlünde taht kuraCem Yılmaz ve Ayhan Sicimoğlu misafirlere keyifli anlar yaşattı. Cem Yılmaz sahnede; “Evet, güçlerimizi birleştirdik. Şimdi yardım için yarışmalıyız. Burada hepiniz ev sahibisiniz. Şimdi kendinizi gösterme zamanı.” diyerek hem güldürdü hem de pamuk eller cebe mesajını vererek yardıma katkı sağladı.

Mezunlar olarak ve ihtiyacı olduğunu düşündüğü övgüler yağdırdığı üniversitesine elbette yardım yapacağını belirten ve geceye katılanlara destek çağrısı yapan Cem Yılmaz, 10 tuğlalık yardım ve kız yurduna verdiği destekle toplam 50 bin lira bağışta bulundu. Bu anlamlı gecede ayrıca Yılmaz ile yemek yiyebilmek için yapılan geleneksel açık artırma 300 bin lira ile sonuçlandı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir