Biri yaşlı mı dedi ona?

Futbol sihirbazı Sean Garnier yaşlı adam kılığına girerse ne olur? İşte top cambazı Sean Garnier yaşlı adam kılığına girerek yaptığı kamera şakası. Bir halı saha maçına girişi ve kameraya yansıyan ilginç görüntüler..

Vikipedi, kullanıcıları tarafından ortaklaşa olarak birçok dilde hazırlanan, özgür, bağımsız, ücretsiz, reklamsız, kâr amacı gütmeyen bir internet ansiklopedisi . MediaWiki yazılımı kullanılarak hazırlanmaktadır. Sürekli eklemeler ve değişiklikler yapıldığı için hiçbir zaman tamamlanmayacağı varsayılmaktadır.

Kurucularından, Jimmy Wales Vikipedi’yi, “Dünya üzerindeki her insana kendi dilinde, en üst kalitede, bedava bir ansiklopedi oluşturma ve dağıtma uğraşısı” olarak tanımlamaktadır.

Vikipedi sözcüğü, viki ve pedi kelimelerinin birleşiminden oluşur. “Viki”, Hawaii dili ‘ndeki “wiki wiki” sözcüğünden türetilmiştir. “Pedi” ise, Antik Yunan Medeniyeti’nde “kapsamlı kültürel eğitim sistemi” anlamına gelen paideia kelimesinden gelmektedir.

  • Biri yaşlı mı dedi ona ? Haber Suat Arslan . 23/12/2015.  İşte top cambazı Sean Garnier yaşlı adam kılığına girerek yaptığı kamera şakası.
  • Biri ‘ yaşlı ’ mı dedi ! 32 yaşındaki Dirk Kuyt’ın gol dakikaları, rakibin çok yorulduğu anlarda onun tam tersine ‘güçlendiğini’ gösteriyor.
  • Hikâye, 4 yaşındaki Norah ve yaşlı bir adam arasında geçiyor.  Kızım ve adam bir süre sohbet ettiler. Adam, kızıma “İyi ki doğdun!” dedi ve ayrıldık.
  • Aşk acısı çekmeyen var mı ? Müslüm Gürses bir şarkısında diyor ki; ''Hangimiz düşmedik kara sevdaya, Hangimiz sevmedik çılgınlar gibi, Hangimiz.
  • Üç yaşlıdan biri , kadına, eşinin evde bulunup bulunmadığını sordu.  Koşarak içeri girdi ve o da kendi önerisini söyledi; “En doğru karar, sevgiyi davet etmek değil midir ?”, dedi .
  • Üç yaşlı adam. Bir kadın evinden çıktı evinin önünde beyaz, uzun sakalları olan 3 yaşlı adam gördü.  "Kocanız evde mi ?", diye sordular. "Hayır", dedi , kadın. "Dışarıda.
  • ”Ah ah bir bilseniz…” dedi ve hikâyesini anlattı yaşlı adama…  ”Ne oldu evlât mutlu olabildin mi ?..” dedi ..
  • "Gene gel" dedi . "Haluk abim hep geliyor" dedi .  Baba, bu işin önünü almak için yakın köylerden birinin yaşlı ama bekar ağası ile sözler kızını.

Tags:,