Birbirine İkiz Gibi Benzeyen Ünlüler!

İnsan insana benzermiş… Ama bazı benzerlikler var ki, insan görünce “ikiz olsalar ancak bu kadar benzerler diyor”… Özellikle ünlüler arasındaki benzerlikler şaşırtıyor.

İşte birbirine adeta ikizleriymişcesine benzeyen 12 ünlü;

Josh Duhamel / Alp Kırşan

Chad Smith (Red Hot Chili Peppers) / Will Ferrell

Roselyn Sanchez / Nicole Scherzinger

Caner Erkin / Tom Burke

Daniel Day Lewis / Jennifer Connelly

Beren Saat / Sofia Rudyeva

Margot Robbie ve Jaime Pressly

Jon Hamm ve Christopher Meloni

Jenna Fischer ve Amy Adams

Ian Somerhalder ve Rob Lowe

Elle Fanning ve Cara Delevigne

Ty Burrell ve Thomas Gibson

İkizler aynı gebelik te doğmuş iki  döl dür.  İkizler monozigotik  , yani tek zigot un bölünerek iki embriyo halinde gelişen, ya da dizigotik  , yani iki farklı yumurtanın ayrı spermlerle döllenmesinden oluşan biçimde olabilir.

Aksine, rahimde yalnız gelişen  fetüs e tekiz denir ve çoklu doğumun bir yavru için genel terimi çokludur.

  • Haberler Galeriler Videolar Testler Kategoriler. Giriş Yap Facebook ile Giriş. İkiz Gibi Birbirlerine Benzeyen 20 Ünlü .
  • Ana Sayfa > Haberler > Eğlence > Ünlüler   Birbirine benzeyen ünlü Türk kadınları.  15. Deniz Denker & Deniz ve Melis Gözen ikizleri .
  • Hollywood'un bazı ünlü isimleri birbirine ikiz kardeşleri kadar benziyor .  İşte Hollywood'un birbirine ikizi gibi benzeyen ünlüleri 4.
  • İşte birbirine adeta kız kardeşmiş gibi benzeyen 50 ünlü Türk kadını Nebahat Çehre & Evrim Alasya. Yayın tarihi: 01.06.2016.
  • Birbirine benzeyen ünlüler hem ürkütücü, hem de harika.  Bu ünlülerden kiminin benzerliği daha da belli, hatta görsel ikiz bile diyebiliriz.
  • İnsan insana benzermiş derler ya bu ünlüler de birbirlerine ikizleri gibi benziyorlar hatta iddiayı arttırıyorum ikizleri olsa bu kadar benzeyemez .
  • Her insan çift yaratılmıştır denir işte ikiz gibi birbirine benzeyen ünlüler ..  İkiz gibi birbirine benzeyen ünlüler . 1. Javier Bardem / Jeffery Dean Morgan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir