Birbirinden İlginç Kuş Gif’leri! Avlanan Kuşları Bir de Böyle Görün!

Avlanan kuşların ilginç GİF’leri! Bir fotoğrafçı ve animasyoncunun hayal dünyası birleşirse ne olur? Ortaya birbirinden ilginç GİF’ler çıkar. Tıpkı aşağıda gördüğünüz GİF’ler gibi.


Önce avlanmak üzere olan kuşların fotoğrafları çekildi. Sonra da fotoğraf stüdyosunda animasyon sanatçısının hayal dünyasından eklemeler yapıldı. Ortaya da işte bu ilginç gif’ler çıktı…

Gagası yoruldu elleriyle yakalamaya çalışıyor 🙂

Artık silahlarla avlanıyor 🙂

Önce biraz oyun

Ava giderken avlanır

Şerif olay peşinde

Hadi eller havaya

Aman dikkat vapur geçebilir 🙂

Metne bakınız.

Kuzey Amerika’da yaygın ötücü kuş Ev Çalıkuşu ‘nun çağrısı,

Medyayı oynat

Martılar

Medyayı oynat

Güvercinler

Evcil bir kuş türü olan muhabbet kuşları

Kuşlar , tüylü , kanatlı , sıcakkanlı , yumurta ile üreyen, omurgalı hayvanlar.

Yaklaşık 10.000 civarında yaşayan türüyle en kalabalık tetrapod omurgalıları oluştururlar. Kuzey Kutbundan Güney Kutbuna dünya üzerindeki tüm ekosistemlerde yaşarlar. Boyutları arı sinek kuşunda 5 cm ile deve kuşunda 2,7 m’ye kadar değişir. Bulunan fosillere göre kuşlar, yaklaşık 150-200 milyon yıl önce, Jura Devri ‘nde dinozorlardan gelmektedir. Bilinen ilk kuş Jura Devri’nin sonlarında yaklaşık 155-150 milyon yıl önce yaşamış olan Archaeopteryx ‘tir.

Kuşlar, diğer canlı alemlerinden farklı olarak bazı özelliklere sahiptir. İlk sabit sıcaklıklı canlılar olma özelliğini taşırlar. Belirgin özellik olarak, üyelerinin tümü, diğer hiçbir hayvan grubunda görülmeyen tüylerle kaplıdır. Ön üyeleri kanatlara dönüşmüştür ve arka üyelerdeki kemikler intertarsal eklem oluşturacak şekilde dizilmiştir. Trake ve bronşlarının bulunduğu yerde çok gelişmiş bir ses kutuları vardır. Sert kabuklu yumurta bırakırlar ve kuluçkaya yatarlar. Embriyo , yumurta kabuğu ve amniyon zarı ile çevrilidir. Kuşların tam işlev gören, karmaşık ve gelişmiş, büyük ve küçük dolaşım sistemleri vardır.

  • Avlanan kuşların ilginç GİF ’leri! Bir fotoğrafçı ve animasyoncunun hayal dünyası birleşirse ne olur? Ortaya birbirinden ilginç GİF ’ler çıkar. Tıpkı aşağıda gördüğünüz GİF ’ler gibi.
  • Avlanan kuşların ilginç GİF 'leri! Bir fotoğrafçı ve animasyoncunun hayal dünyası birleşirse ne olur? Ortaya birbirinden ilginç GİF 'ler çıkar. Tıpkı aşağıda gördüğünüz GİF 'ler gibi.
  • Yeni Zelanda'nın vahşi doğası dünyanın belkide en ilginç kuşu ve nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan Kakapo ya da baykuş papağanına ev sahipliği yapıyor.
  • Dünyanın en büyük şehirleri de havadan fotoğraflandığında tüm güzelliği ve ihtişamını gözler önüne seriyor. Bu makalemizde sizleri kuş bakışı bir dünya turuna çıkaracağız.
  • İlginç kuşlar Su geçirmezlik ve kuşlar . Papağanlar ve balıkçıl kuşları kanatlarını temizlemek için bir çeşit "toz" üretirler. Bu toz tüylerinin yıpranmış uçlarından gelir.
  • Papağanlar ve balıkçıl kuşları kanatlarını temizlemek için bir çeşit "toz" üretirler. Bu toz tüylerinin yıpranmış uçlarından gelir.
  • Su geçirmezlik ve kuşlar Papağanlar ve balıkçıl kuşları kanatlarını temizlemek için bir çeşit "toz" üretirler. Bu toz tüylerinin yıpranmış uç.
  • Su geçirmezlik ve kuşlar Papağanlar ve balıkçıl kuşları kanatlarını temizlemek için bir çeşit "toz" üretirler. Bu toz tüylerinin yıpranmış uçlarından gelir. Bazı türlerde, güvercinler.

Tags:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir