Bir Maç, Üç Serbest Vuruş ve Hat-Trick, Böylesi Yok!

Japonya’da oynanan İmparatorluk Kupası çeyrek final maçındaki Hat-Trick futbol tarihi sayfalarındaki yerini alacak türden. Kashiwa Reysol takımında oynayan Cristiano da Silva adlı futbolcu, maçta attığı üç golle geceye damgasını vurdu. “Hat-Trick yapıcaksanız böylesi yok” dedirtmeyi başaran Cristiano da Silva, üç serbest vuruşuda gole çevirerek, Hat-Trick yapmayı başardı. İzleyin..

Bu madde OS X için Mac App Store içindir. iOS -dakı App Store ile karıştırılmamalıdır.

Mac App Store Apple ‘nin OS X uygulamaları ve Mac bilgisayarları için geliştirdiği dijital dağıtım ve elektronik medya dağıtım/satış platformudur. Platform Apple’ın “Geri Mac için” olayında, 20 Ekim 2010 tarihinde ilan edildi. Platform Apple’ın “Maca geri dön” olayında , 20 Ekim 2010 tarihinde ilan edildi. Apple başlatım hazırlıkında, 3 Kasım 2010 tarihinde tescil geliştiricilerin uygulama gönderimlerinin kabuluna ve kayıtına başladı. Tüm mevcut Snow Leopard kullanıcıları için ücretsiz ve Mac OS X 10.6.6 güncellemesinin bir parçası olarak, 6 Ocak 2011 tarihinde serbest bırakıldı. Sürümden 24 saat sonra, Apple milyondan fazla indirme olduğunu açıkladı. 3 Şubat 2011 yılında promosyon kodları başlatıldı. 28 Nisan 2012 – de Mac App Storede uygulama sayısının 10.000-i aşıldığı açıklandı. .

Mac App Store ayrıca OS X çalıştıran bilgisayarlarda Apple yazılımının en son sürümünü yükleyen, Apple Inc tarafından yaratılan bir Programlama aracı işlevini de yerine yetirir. OS X Mountain Liona kadar, güncelleme yöntemi Apple Software Update kullanımı ile idi. 6 Haziran 2011 yılında WWDC 2011 sunumunda Apple Mac OS X 10.7 Lion güncelleştirmesinin yalnızca Mac App Store üzerinden yükleme için kullanılabilir olacağını duyurdu. Sonraki sürümü ise Flaş bellek ile sunuldu. OS X – ın bundan sonrakı tanıtılacak olan tüm sonraki sürümleri Mac App Store üzerinden dağıtılmaktadır.

  • " Hat Trick yapıcaksanız böylesi yok " dedirtmeyi başaran Cristiano da Silva, üç serbest vuruşuda gole çevirerek, Hat Trick yapmayı başardı. İzleyin..
  • Ana Sayfa Video Bir Maç , Üç Serbest Vuruş ve Hat Trick , Böylesi Yok !  başaran Cristiano da Silva, üç serbest vuruşuda gole çevirerek, Hat Trick yapmayı başardı.
  • " Hat Trick yapıcaksanız böylesi yok " dedirtmeyi başaran Cristiano da Silva, üç serbest vuruşuda gole çevirerek, Hat Trick yapmayı başardı. İzleyin..
  • Bir Maç , Üç Serbest Vuruş ve Hat Trick , Böylesi Yok !  oynanan İmparatorluk Kupası çeyrek final maçındaki Hat Trick futbol tarihi sayfalarındaki yerini alacak türden.
  • En iyi 20 Serbest 2015 09 08 21:52:55. FUTbolst Gamer.  Zamin Qemberov. Hakan Calhanoglu’s Free Kicks 2014 12 10 19:43:25.
  • Elbette bütün hat trick ’ler unutulmazdır. Ama içlerinden bazıları öyle iz bıraktı ki, dünya futbol tarihinde “ hat trick ” denilince akla ilk onlar gelir.
  • 98 yılında oynanan bir lazio sampdoria maçında kazanılan üç serbest vuruşu da gole çevirerek unutulması güç bir performans izletmiştir futbolseverlere.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir