Beşiktaş’tan Taraftarına Sevgililer Günü Sürprizi!

Beşiktaş’tan taraftarına sevgililer günü öncesi büyük sürpriz… Siyah-Beyazlı kulübün dijital ortamdaki yeni yayın organı BeşiktAŞK E-dergi çıktı. Taraftarın uzun zamandır merak ettiği bu güzel haberi, Kulübün İletişim Danışmanı Rıdvan Akar Twitter’dan paylaştı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, geçtiğimiz gün kamera karşısına geçmiş e-derginin tanıtımını yapmıştı.

Futbolcular da sosyal medya üzerinden yeni dergiyi taraftara tanıttılar.

BeşiktAŞK aslında 14 Şubat Sevgililer gününde çıkacaktı. Ama taraftara sürpriz yapan kulüp bir gün öncesinden uygulamanın telefonlara indirilebilmesini sağladı.

Türkiye’de ilk olan bu taraftar uygulaması Beşiktaş taraftarını çok mutlu etti.

Sosyal medyadan mutluluklarını paylaşan taraftar, kulüp yetkililerine de teşekkür etti.

İlk sayısı ücretsiz olan uygulama ile taraftar takımını her yerde takip edebilme imkanına sahip olacak. İlk olarak Google Play’e yüklenen dergi 14 Şubat itibari ile Apple Store’dan da indirilebilecek.

Beşiktaş hakkında her şey! Beşiktaşk dergisi zengin ve interaktif konuları ile keşfetmenizi bekliyor. Dokunun, etkileşime geçin ve en iyi Beşiktaşk’ı yaşayın!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ngmtr.besiktask&hl=tr

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi ‘nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda “Aziz Valentin Günü” olarak bilinir. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılır.

Günümüzde, bazı toplumlarda sevgililerin birbirine hediyeler aldığı, kartlar gönderdiği özel bir gün olarak devam etmektedir. Tahminlere göre 14 Şubat günü, tüm dünyada 1 milyar civarında kart gönderilmektedir. Bunun yanı sıra hediye alımlarından kaynaklı piyasada satışlar artmaktadır.

  • Ana Sayfa Spor Beşiktaş ’ tan Taraftarına Sevgililer Günü Sürprizi !  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, geçtiğimiz gün kamera karşısına geçmiş e derginin tanıtımını yapmıştı.
  • Nonton dan download video Beşiktaş Taraftarından Sevgililer Günü Sürprizi .
  • Cenk Tosun Taraftarı Ararsa… ( BEŞİKTAŞ ).
  • Yeşil Bayramiç Kadın Voleybol Maçında Beşiktaş Taraftarının Takımına Yaptığı Jest.  by BEŞİKTAŞ TARAFTARI 9 years ago. Sevgililer Günü Süprizi 11 months ago.
  • Beşiktaş 'a özel 14 Şubat Sevgililer Günü Klibi. Cenk Tosun Taraftarı Ararsa…  Sevgililer Günü Süprizi. Anadolu Efes'e Gizli Kamera Sürprizi .
  • 14.02.2016 Tarihinde Oynanan Beşiktaş Yeşil Bayramiç Kadın Voleybol Maçında Beşiktaş Taraftarının Takımına Yaptığı Jest.  01:54. Sevgiliye Doğum günü sürprizi .
  • Te mantendremos informado de nuevos videos y mas. Subscribe. Beşiktaş Taraftarından Sevgililer Günü Sürprizi .
  • 14.02.2016 Tarihinde Oynanan Beşiktaş Yeşil Bayramiç Kadın Voleybol Maçında Beşiktaş Taraftarının Takımına Yaptığı Jest.
  • 14.02.2016 Tarihinde Oynanan Beşiktaş Yeşil Bayramiç Kadın Voleybol Maçında Beşiktaş Taraftarının Takımına Yaptığı Jest.
  • Aşkınıza çok özel bir hediye mi hazırlamak istiyorsunuz? Hemen tıklayın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir