Beşiktaş’tan Kombine Açıklaması: Hepsi Satıldı!

Beşiktaş’tan kombine açıklaması! Siyah beyazlı takımın taraftarı Vodafone Arena’nın açılışını dört gözle bekliyor. Ama henüz kombine almadıysanız size kötü bir haberimiz var. Kulüp, resmi siteden Vodafone Arena’da kombinelerin tamamının satıldığını açıkladı.


Beşiktaş, Vodafone Arena’da kombinelerin tamamının satıldığı ile ilgili resmi siteden açıklama yayınladı. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklama, “Yenilenen fiyatlarla dün ve bugün taraftarlarımız kombinelere büyük ilgi gösterdi ve 2016-17 sezonu Vodafone Arena kombinelerinin tamamı satıldı” ifadeleri kullandı.

İşte Beşiktaş’ın resmi sitesinden yaptığı açıklama;

“Yenilenen fiyatlarla dün ve bugün taraftarlarımız kombinelere büyük ilgi gösterdi ve 2016-17 sezonu Vodafone Arena kombinelerinin tamamı satıldı.

Yeni yuvamız Vodafone Arena’da 11 Nisan’daki Bursaspor ve sonrasındaki Kayserispor ile Osmanlıspor karşılaşmaları için kombine sahibi taraftarlarımızın öncelikli bilet satın alma hakları bulunmaktadır. Bilet satışlarıyla ilgili detaylar daha sonra açıklanacaktır…

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Beşiktaşımıza desteğini bir kez daha sergileyen, siyah-beyaz aşkıyla 11 Nisan’ı sabırsızlıkla bekleyen büyük taraftarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Taraftarlarımız ve camiamız ile kenetlenerek, nice zaferler yaşayacağımız Vodafone Arena’yı büyük bir gururla açacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Gücünü taraftarından alan Beşiktaşımız, yuvasına dönüyor…

11 Nisan’da yeni yuvamız Vodafone Arena’da buluşmak dileğiyle…

Saygılarımızla.”

Vodafone Arena, ya da İnönü Spor Kompleksi Vodafone Arena İstanbul ‘un Beşiktaş ilçesinde bulunan 45.550 izleyici kapasiteli çok amaçlı stadyum . Ev sahibi Beşiktaş futbol takımının eski stadyumu BJK İnönü Stadyumu yıkılarak aynı arazi üzerine inşa edilmiştir.

 • Ana Sayfa Spor Beşiktaş ’ tan Kombine Açıklaması : Hepsi Satıldı !  Beşiktaş , Vodafone Arena’da kombinelerin tamamının satıldığı ile ilgili resmi siteden açıklama yayınladı.
 • büyük ilgi gösterdi ve 2016 17 sezonu Vodafone Arena kombinelerinin tamamı satıldı ” ifadeleri kullandı.
 • 1 Ağustos 2014, 13:30 Beşiktaş ' tan Kombine Açıklaması .  Hepimizin İçten İçe Birer 'Kim' Olduğunu Kanıtlayan 20 Kim Kardashian Görseli.
 • Vodafone Arena Kombine bilet fiyatlarıyla ilgili Beşiktaş ’ tan açıklama yapıldı. Satın alınacak yeni kombinelerin önümüzdeki sezondan itibaren geçerli olacağı duyuruldu.
 • 2016 17 sezonu kombine kart satışlarımıza yenilenen fiyatlarla BJK Plaza C Blok'ta bulunan Kombine Kart Merkezi'nde ve passo. com .tr internet portalında başlandı.
 • Başkan Fikret Orman açılış tarihini açıkladı , tam 8 bin kombine satıldı .  BEŞİKTAŞ , Türkiye'de yine bir ilki başardı ve gelecek sezonun kombinelerini tamamen sattı .
 • gösterdi ve 2016 17 sezonu Vodafone Arena kombinelerinin tamamı satıldı ." denildi.  Etiketler : beşiktaş stat, bjk kombine , beşiktaş kombine   Hepsi kadin. com sayfasında.
 • Beşiktaş ’ tan kombine açıklaması . Beşiktaş , Vodafone Arena'da kombinelerin   büyük ilgi gösterdi ve 2016 17 sezonu Vodafone Arena kombinelerinin tamamı satıldı .
 • Vodafone Arena'nın kombine kartları ne zaman satışa çıkacak? Beşiktaş , resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla kombine kart fiyatlarını taraftarlarına sundu.
 • Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Vodafone Arena'daki kombine biletlerin hepsinin satılmasının ardından resmi sitesi bjk . com .
 • Pratik ve Özel Tasarım Bıçaklar.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir