Bebekli Annelerin Hayatını Anlatan Komik Çizimler

Mutlu bir yuva kurmuş aileler, bebek hayallerini daha ilk günden kurarlar. Öyle ki sadece hayalde de kalmazlar bebek odası, elbiseleri ve oyuncakları aylar öncesinden hazırlanır. Peki beklentiler ve hayaller ile gerçekler uyuşuyor mu? İşte anne olmadan önce kurulan hayaller ve olduktan sonra karşılaşılan gerçekleri anlatan komik çizimler 🙂

İşte belki size de çok tanıdık gelecek o anları anlatan komik karikatürler…

Kahvaltı Zamanı

1-01

Aile Fotoğrafı

2-01

Yetenekleri Gösterme Zamanı

Deliksiz bir uyku Hayali!

Çocuk Odası

Boş zamanları değerlendiren anne!

Akıllı uslu bir bebek hayali 🙂

10-01

Eğlence zamanı

11-01

Helen Keller , ABD’li pedagog ve aktivist.

Bebeklik çağından itibaren kör-sağır ve dilsiz olması, onu pek çok meslektaşından ayıran önemli özelliğidir. Engellerine rağmen başardıkları, onu efsanevi bir kişilik haline getirmiştir. Beş lisan bilen, bisiklet, kano ve yelkenli ile gezintiye çıkan, yüzen, satranç oynayan Helen Keller, yazdığı makaleler ve bir dizi kitapla kendisini engellilere yardımcı olmaya adamıştır. Başta Amerikan Görme Engelliler Vakfı olmak üzere çok sayıda organizasyonda görev almış ve görevleri nedeniyle dünyanın pek çok yerine seyahat etmiştir.

  • Peki beklentiler ve hayaller ile gerçekler uyuşuyor mu? İşte anne olmadan önce kurulan hayaller ve olduktan sonra karşılaşılan gerçekleri anlatan komik çizimler ?.
  • Ana Sayfa » Hamarat Resimler » Bebekli Anneleri Anlatan 8 Çizim Gerçekçi Çizim !  değişir, sizin için yeni bir hayat başlamıştır, uyku saatiniz uyku pozisyonunuz bile değişir.
  • Biz de bu sorumluluklarınızı bir nebze hafifletecek, anne ve babaların hayatını kolaylaştıran, birbirinden farklı bebek eşyalarını sizlere sunuyoruz.
  • Bu durum anneye bağlı olarak değişir .  Bazı bebekli anneler çalışma hayatları ile birlikte bebek bakımlarını da en iyi şekilde yürütebilmektedirler.
  • Komik bebek resimleri, komik bebekler , en güzel bebek resim, anne bebek, güzel bebek resimleri, erkek, kız, bebek fotoğrafları.
  • Anne şefkatinin hayatî önemini anlatan satırları birlikte okuyalım: "Avustralya Sidney'de yaşayan Kate Ogg, 27 haftalıkken ikiz doğurdu.
  • Anne ve bebek arasında ki bağ, hayatta ki en güçlü bağdır.  anne bebek bağının güçlülüğünü anlatan karikatür.  bebekler anneyi mi sever babayı mı sever karikatürü.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir