‘Banker Bilo’ 36 Yıl Sonra Geri Dönüyor!

Türk sinemasının Usta oyuncusu Şener Şen yıllar önceki Banker Bilo rolüne geri dönüyor! Şener, Yavuz Turgul’un yeni filminde, 1980 tarihli ‘Banker Bilo’da olduğu gibi holding patronu rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

Şener Şen, son yılda sadece usta yönetmen Yavuz Turgul’un filmlerinde rol alıyor. Şener bu geleneğini devam ettirecek.

Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’ın haberine göre Şener Şen ve Yavuz Turgul, yeni bir film için kolları sıvadı.

Son olarak 2010’da ‘Av Mevsimi’nde birlikte çalışan ikili, yeni filmde tekrar biraraya gelecek. Usta yönetmen, ismi henüz netleşmeyen projesinin senaryosunu tamamladı.

ÖNÜMÜZDEKİ SEZON VİZYONDA

Şener Şen detayları sır gibi saklanan filmde, 1980 tarihli ‘Banker Bilo’da olduğu gibi yine holding patronu olarak izleyici karşısına çıkacak. Gösterim tarihi önümüzdeki sezon olarak belirlenen filmde usta oyuncuya eşlik edecek isimler yakında netleşecek.

Şener Şen, Yavuz Turgul’un yazıp Ertem Eğilmez’in yönettiği 1980 tarihli ‘Banker Bilo’da İlyas Salman’la başrolü paylaşmıştı.

Banker Bilo, 1980 yılında Ertem Eğilmez tarafından çekilen İlyas Salman ve Şener Şen ‘in başrollerinde olduğu Türk filmidir. Maho , Köylüsü Bilo’yu ve yöreden birçok kişiyi Almanya’ya götürmek vaadiyle paralarını alır. Ancak onları Almanya’ya değil, İstanbul’a götürmektedir. Kamyon kasasında yapılan yolculuktan sonra Bilo ve İbo Almanya’ya değilde İstanbul’a geldiklerini öğrenirler ancak iki arkadaş birbirini kaybeder. Bilo çok namusludur, bu yüzdende her zaman kaybeden taraf olmaktadır. Bilo’nun yolları Maho ile Tekrar kesişir, o zaman Maho ile hesaplaşma zamanı gelmiştir. En sonunda Maho’nun tüm malvarlığı fabrikaları ve eski karısı artık Bilo’nun olmuştur. Bilo artık zengindir ve Bankerdir.

  • Usta oyuncu Şener Şen Yavuz Turgul'un yeni filminde 1980 tarihli ‘ Banker Bilo 'da olduğu gibi  Aç kal uzun yaşa. Kapat. 36 yıl sonra yeniden ' Banker Bilo ' geri dönüyor .
  • Usta oyuncu Şener Şen, Yavuz Turgul’un yeni filminde, 1980 tarihli ‘ Banker Bilo ’da olduğu gibi holding patronu rolüyle izleyici karşısına çıkacak.
  • Usta oyuncu Şener Şen, Yavuz Turgul'un yeni filminde, 1980 tarihli ' Banker Bilo 'da olduğu gibi holding patronu rolüyle seyircinin karşısına çıkacak.
  • Ana Sayfa > MAGAZİN > 36 yıl sonra geri dönüyor .  Şener Şen, Yavuz Turgul’un yazıp Ertem Eğilmez’in yönettiği 1980 tarihli ‘ Banker Bilo ’da İlyas Salman’la başrolü paylaşmıştı.
  • ‘ Banker Bilo ’ geri dönüyor .
  • Teknoloji Haberleri. Yazarlar. 36 yıl sonra yeniden ' Banker Bilo ' geri dönüyor .
  • 36 yıl sonra yeniden ' Banker Bilo ' geri dönüyor başlıklı 21 Mayıs 2016 10:04 tarihli Cumhuriyet sitesine ait içerik.
  • Usta oyuncu, Yavuz Turgul’un yeni filminde, 1980 tarihli ‘ Banker Bilo ’da olduğu gibi holding patronu rolüyle izleyici karşısına çıkacak.
  • ' Banker Bilo ' geri dönüyor . 23 5 2016 Kültür Cumhuriyet Kültür 35.  Biyonik göz ile 23 yıl sonra yeniden gördü. Ekonomi Koordinasyon Kurulu yeniden toplanıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir