Bahar Geldi Dedirten ve Birbirinden Renkli Cep Telefon Kılıfları

Telefonlarımızın modelleri kadar cep telefon kılıfları da önemlidir! Öyle ki telefon kılıfları bile ruh haline göre belirleniyor. Biz de bugün sizler için mevsime de uygun gerçek çiçeklerden yapılmış birbirinden güzel ve iç açıcı saydam telefon kılıflarını derledik.

 

Bahar yüzünü tam olarak gösterdi. Havaların ısınması ile içimiz de bahar oldu! Eee tabi durum böyle olunca günlük hayatımızın vazgeçilmezleri olan telefonlarımıza da bahar geldi.

Çiçek desenleri ile yapılmış bu telefon kılıflarını yavaş yavaş çevrenizde görebilirsiniz. Biz bu telefon kılıflarına tabiri caizse bayıldık! Bu güzellikleri sizlerin de görmesini istedik. Ve birbirinden güzel cep telefonu kılıflarını sizler için derledik.

Çiçeklerle süslenmiş bu telefon kılıfları henüz Türkiye’de satışa çıkmadı. Ama kısa sürede ülkemizde de göreceğimizi düşünüyorum. Bu kılıfların en büyük özelliği ise gerçek çiçeklerden tasarlanmış olması.

Ayrıca günlük koşuşturmaca da artık kimsenin bir saniye durup da gerçek bir çiçek koklamaya bile vakti yok. Bu yeni telefon kılıfları sayesinde ile artık gerçek çiçekler çok yakınımızda olacak.

İşte birbirinden cıvıl cıvıl renkli ve çiçekli telefon kılıfları;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir