Bade İşçil’e Para Cezası Kapıda!

Geçmiş günlerde güzel oyuncu Bade İşçil ve Malkoç Süalp evliliklerinin düzgün gitmediğini ve boşanma davası açtıkları haberleri gündemi oyalamıştı. Çiftin birbirine şiddet uygulaması sebebiyle açılan davada iki taraf da para cezasına çarptırılacak.

Bade İşçil ve Malkoç Süalp çifti geçmişte boşanma davası açmışlardı. Davada her ikisi de şiddet gördüğünü ifade etmişti. 2 yıllık evli olan çiftin boşanma davasını açan tarafın Bade İşçil olduğu öğrenildi. Yaşananları şaşkınlıkla karşılayan sosyete dünyası şaşırmaya devam edecek gibi duruyor.

Bade İşçil be Süalp’in boşanma davası aylardır gündemden düşmemişti. 2 yıllık evlilikleri olan çiftin şu an tatil yaptıkları haberi geldi. Boşanma davasından kısa bir süre sonra davayı Bade İşçil’in hareketleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Eşinden devamlı şiddet gördüğünü davada belirten İşçil, aynı zamanda sürekli uyuşturucu kullandığını iddia etmişti. Davada mahkemeye eşinden 600 bin TL tazminat istediğini belirten İşçil’ e eşinden de şok itiraflar gelmişti. Malkoç Şüalp mahkemede ‘ Beni ‘senin hayatını mahvedeceğim’ diyerek üzerine yürüdüğünü, kendisini tehdit ettiğini söylerken asıl şiddeti kendisinin gördüğünü belirtti. ‘Bir reklam uğruna ailemizi dağıtmaya çalışıyor’ diyerek 500 bin TL değerinde tazminat talep etmişti.

Çiftin o günlerden sonra barıştığı ve maddi manevi sıkıntı yaşamadıkları belirtildi. Şu an Fransa’da birlikte tatil yapan çift, ‘Devlet kurumlarını oyalamak’ dışında bir de birbirleri hakkında yaptıkları ‘şiddet ve tehdit’ suçlamaları yüzünden hakim karşısına çıkabilir. Hatta birbirlerine açtıkları her dava için de para cezasına çarptırılacakları gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir