Babasını Hatıralarını İşte Böyle Canlandırdı!

Kız çocuklarının baba sevgileri çok farklıdır. Babasını hayatının kahramanı olarak gören kızlar, evleneceği adamın da babasının taşıdığı özelliklere sahip olmasını isterler. Baba acısı ise tarif edilemez büyüklükte olur. İşte tam da bu noktada sizinle çok özel bir içerik paylaşacağım.


Babasını kaybeden bir kız, onun fotoğraflarına bakarken, onu hatırlamanın en iyi yolu olarak aklına öyle bir fikir geldi ki görenleri duygulandırıyor.


Avustralya Melbourne’deki kız, babasının 3. ölüm yıl dönümünde onu anmak için babasının fotoğraf çektirdiği yerlere gitti. Tek tek kadrajı ayarladı.

Babasını anmak için o’nun yıllar önce çektirdiği fotoğrafları tekrar canlandıran kız muhteşem benzerlikte pozlar yakaladı.

 

İşte görenleri duygulandıran o pozlar;

Mehmet Nusret Nesin ya da bilinen adıyla Aziz Nesin, , Mizah , kısa öykü , tiyatro ve şiir dallarında pek çok yapıtı bulunan Türk mizah yazarı .

UNESCO ‘nun yayınladığı Index Translationum adlı dünya çeviri bibliyografyasına göre Aziz Nesin, Türkçe eser veren yazarlar arasında Orhan Pamuk , Yaşar Kemal ve Nazım Hikmet ‘in ardından eserleri yabancı dillere en çok çevrilen dördüncü yazar konumundadır.

  • Ana Sayfa Yasam Babasını Hatıralarını İşte Böyle Canlandırdı !  Baba acısı ise tarif edilemez büyüklükte olur. İşte tam da bu noktada sizinle çok özel bir içerik paylaşacağım.
  • Giriş Yap Facebook ile Giriş. Ölen Babasının Gezdiği Mekanlardaki Hatıralarını Birebir Canlandıran   Yıllar geçiyor, 2013 yılının 14 Şubat'ında babasını kaybediyor Sarah.
  • İşte Rafael tam da bahsettiğimiz o güçlü baba olmayı başarmış.
  • Âbid Efendi dostlarına yazdığı ve şimdi bende bulunan mektuplarında hatıralarını ve babasını anlatıyor.
  • uzun uzun sohbet eden Yiğitle hatıra fotoğrafı da çektirmek için adeta bir birleri ile  Anahtar Kelimeler: Kasımda Böyle Canlandırdı .  İsmail ZIYPAK ŞİİR BABA .
  • Ölen hayvanları işte böyle canlandırıyor . Türkiye'de ölü hayvanları doldurarak müzelik hale getiren 3 tahnit sanatçısı bulunuyor.
  • İşte böyle bir ortamda dikkat et!  Bu durumda bu malı ilk sahibi babası olmaktadır.  aransa bile bu sadece geçmişi anmak, hatıraları yeniden canlandırmak için yapılır.
  • Medyapım'ın imza atacağı Amerikan yapımı dizide Hazal Kaya'nın babasını oyuncu Emre Kınay canlandıracak .
  • Hababam sınıfı akçakoca'da hatıralarını canlandırdı . 03:05 News 26/12/2014 15:58:40 views 19.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir