Ayla Çelik’ten Milli Takım’a Bağdat Sürprizi!

Ayla Çelik Bağdat şarkısını Milli Takım için uyarladı. Ünlü şarkıcı Ayla Çelik A Milli Takıma sürpriz yaptı. Milli takım kampını ziyaret eden ünlü şarkıcı Bağdat şarkısını milli takıma uyarladı ve futbolcularla birlikte şarkıyı söyledi. İşte o şarkı ve o muhteşem anlar…

“Bağdat” şarkısıyla büyük yakalayan ve beğeni kazanan Ayla Çelik, A Milli Takım’ın Antalya’daki kampına sürpriz bir ziyaret yaptı.

Ünlü söz yazarı ve şarkıcı Ayla Çelik, sevilen şarkısı Bağdat’ı 2016 Avrupa Şampiyonası öncesinde A Milli Takım için uyarladı.

Ayla Çelik, akşam yemeğinde Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve futbolcularla bir araya geldi.

Yemek sonrasında sürprizi açıklayan Ayla Çelik, Bağdat şarkısının sürpriz uyarlamasını futbolcularla birlikte seslendirdi.

Bu sürpriz karşısında futbolcular hem mutlu oldular hem de duygulandılar.

 

Çelik, keyifli sohbetin ardından milli futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi. A Milli Takım’a EURO 2016’da başarılar dileyerek kamptan ayrıldı.

İşte Bağdat Şarkısının Milli Takım için uyarlanmış hali…

Yine yola çıktık Türkiyem

Fransa üç adım bugün…

Eni konu çarptı kalplerimiz

Herkes tek yürek bugün…

Ne kaygılandık ne de korktuk

Derdi yasakladık bugün…

Biz bitti demeden bitmez

Tek tek inandık bugün…

Bekle Avrupa, Bekle Kupa!

Biz Dünyanın En Büyük Aşığı Olabiliriz!

Biz uğrunda yüz kere bin kere ölebiliriz.

Biz Volkan’ız Mehmet’iz Arda’yız Emre’yiz…

Biz Türkiye’yiz…

Avrupa’nın Fatih’i olabiliriz…

Arda Turan’dan Teşekkür

Milli Takımın kaptanı Arda Turan da İnstagram hesabından videoyu paylaştı ve Ayla Çelik’e teşekkür etti…

Yüreğine sağlık @aylacelikofficial @abdullah_polatci

A post shared by Arda Turan (@ardaturan) on

 

Bağdat“, Ayla Çelik ‘in ikinci stüdyo albümü Ben ‘in ikinci video klip çalışması.

  • Yüklenme Tarihi: 03 Haziran 2016 00:03. Ayla Çelik ft.  Euro 2016 için kampta bulunan Milli Takıma bir sürprizde son günlerde Bağdat şarkısıyla moda olan Ayla Çelik ' ten geldi.
  • Ayla Çelik Bağdat şarkısını Milli Takım için uyarladı. Ünlü şarkıcı Ayla Çelik A Milli Takıma sürpriz yaptı.
  • Ayla Çelik “ Bağdat ”ı A Milli Takımı için Yeniden Yorumladı!  Futbolculara sürpriz yapan sanatçının asıl sürprizi ise “ Bağdat ” oldu.
  • Euro 2016 için kampta bulunan Milli Takıma bir sürprizde son günlerde Bağdat şarkısıyla moda olan Ayla Çelik ' ten geldi.
  • Söz yazarı besteci ve yorumcu Ayla Çelik , teknik direktör Fatih Terim’in özel daveti üzerine Antalya’da A Milli   Futbolculara sürpriz yapan sanatçının asıl sürprizi ise “ Bağdat ” oldu.
  • Söz yazarı besteci ve yorumcu Ayla Çelik , teknik direktör Fatih Terim’in özel daveti üzerine Antalya’da A Milli   Futbolculara sürpriz yapan sanatçının asıl sürprizi ise “ Bağdat ” oldu.
  • Ayla Çelik “ Bağdat ”ı A Milli Takımı için Yeniden Yorumladı!  Futbolculara sürpriz yapan sanatçının asıl sürprizi ise “ Bağdat ” oldu.
  • " Bağdat " isimli şarkısıyla büyük beğeni toplayan söz yazarı ve şarkıcı Ayla Çelik , A Milli Takım 'ın Antalya'daki kampına sürpriz bir ziyaret  Milli Takımlar yılı 119 maçla kapadı.
  • 04 Haziran 2016 Cumartesi 11:12 Bu haber 0 kez okundu. Ayla Çelik ' ten A Milli Takıma sürpriz !  Futbolculara sürpriz yapan sanatçının asıl sürprizi ise “ Bağdat ” oldu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir