Askeri Sınavı Çıplak Yaptılar!

Askeri sınava giren adayları iç çamaşırlarına kadar soydular. Sınavı öyle yaptılar. Gerekçe kopya çekilmesini engellemekti ama ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Bu ilginç olay Hindistan’da yaşandı. Hindistan’ın Bihar eyaletindeki açık bir alanda askeri sınav yapıldı. Ancak bu sınav biraz sıra dışı oldu. Çünkü sınav yetkililileri adaylardan iç çamaşırlarına kadar soyunmalarını istedi.

Sınava girmek için soyunan yüzlerce aday, bağdaş kurarak soruları çözdü.

Ordu yetkilileri, “kopya çekilmesini engellemek ve kalabalık aday grubunu kontrol ederken zamandan tasarruf yapmak için bu yöntemin tercih edildiğini” açıkladı.

Pazar günü düzenlenen ve 1 saatlik yazılı sınava 1,159 aday katıldı.

Hindistan gazetelerine konuşan adaylar ise, ‘küçük düşürücü, onur kırıcı’ bir olay olduğunu söylediler. Adaylardan biri, ”Sınavın yapıldığı alana girdiğimizde, iç çamaşırlarımız hariç üzerimizdeki bütün kıyafetleri çıkarmamız istendi. Tuhaf bulmamıza rağmen, talimata uymaktan başka seçeneğimiz yoktu. Her aday arasında her yöne doğru yaklaşık 2.5 metre vardı” dedi.

Gazeteye konuşan askerler ise, idari bir hata olduğunu kabul ettiler.

Hindistan’ın kuzeyindeki bazı eyaletler de geçtiğimiz yıllardaki sınavlarda bir çok kişinin kopya çektiği ortaya çıkmıştı. Hatta geçen sene, ailelerin okul duvarlarına tırmanarak çocuklarına kopya verdikleri görüntülere yansımıştı.

Askerî lise, askerî eğitim ve pozitif bilim dersleri vererek harp okuluna, subay adayı öğrenci yetiştirmek üzere kurulan askeri eğitim vermiş kurum.

  • Askeri Sınavı Çıplak Yaptılar ! Haber Böylesi Yok . 26/04/2016.  Askeri sınava giren adayları iç çamaşırlarına kadar soydular. Sınavı öyle yaptılar .
  • Üye Ol/Giriş Yap .  Askerler temizliginie dikkat ediyor mu amac o.  çıplak muayene yok .sadece şöyle yapılır .yan yana dizilir muayene olacaklar .sadece don kalır .
  • Askeri sınav mülakat soruları, Askeri sınav mülakatında hangi sorular soruluyor, Askeri sınav sonrası puanlar.  Yorum Yap Yazdır Facebook'ta Paylaş.
  • Para karşılığında anlaşan orospu kız dışarıda herkesin içerisinde soyunup çıplak gezmeyi ve sikilmeyi kabul ederek sokaklarda çıplak yürümeye başlıyor. Onu.
  • 2017 ALS sınav tarihi, Askeri lise sınavlarına mezuniyet notu barajı kaç olmalıdır?  2017 Askeri Lise Sınavı Giriş Yerlerini Öğrenmek için Tıklayınız.
  • Süre ne kadar olacak? ALS sınavı , Nisan 2017 Pazar günü saat 09:30´da yapılacak.
  • Çıplak Askerler : 2048 Filmler, Popüler listeleme türü. 05:00 drTuber.  asya bdsm esaret çin askeri . 10:47 xHamster. amatör toplu tecavüz rus.
  • Askeri Okullara Başvuru | Askeri Harp Okulları | Astsubay Meslek Yüksekokulları.  (Lisans Yerleştirme Sınavında MF ve TM puan türlerinin en yükseği esas alınacaktır.
  • Çıplak Askerler : 2059 Klipler, Popüler göre sırala. 27:34.  büyük memeler doktorlar gang bang. 11:24. sarışınlar milfs askeri . 03:00.
  • Hırdavat, El Aletleri,İş Güvenliği.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir