Arjen Robben’den ilginç cevap!

Bayern Munih’in efsane yıldızı Hollandalı Arjen Robben bir televizyon kanalına yaptığı açıklamalarla ortalığı karıştırdı. Robben’in Fenerbahçe ile adının anılması üzerine sorulan sorular neticesinde kaçamak cevaplar verirken kafalarda soru işareti bıraktı.

Türkiye’de adı Fenerbahçe ile anılan yıldız futbolcu Arjen Robben, bir alman kanalında sorulara yanıt verdi. Alman Sky kanalında sorulara yanıt veren Robben Fenerbahçe ile ilgili sorulan soruya verdiği yanıt herkesi şaşırttı.

Hollandalı yıldız, geçtiğimiz günlerde Alman Sky Kanalı’nda Audi Star Talk adlı programa konuk oldu. Programın sunucuları Robben’e, Türkiye’den sarı-lacivertli ekibin ismini reklamlarda kullandığını belirterek ve aynı zamanda isminin Fenerbahçe ile sürekli anıldığını söyleyince Robben ilginç bir cevap verdi.

Robben; Fenerbahçe’ye transfer olup olmayacağı ile ilgili soruya ‘Türkler çok ateşli insanlar. Burda da çok Türk arkadaşım var. Onlar da bana soruyor. Hayır dersem Türkler üzülecek, evet dersem de Rummenige ve Höness bana kızar. Nerden aklınıza böyle soru sormak geldi’ diyerek kapıyı tam olarak kapamadı ve aralık bıraktı yorumlarına sebep oldu.

Sözleşmesi önümüzdeki sene bitecek olan yıldız futbolcuya program sunucusunun ‘Sonuc?’ sorusuna karşılık Robben, ‘Lütfen bir sonraki soruya geçelim.’ diyerek konuyu geçiştirdiği görüldü. Gelecek yıl sözleşmesi Alman takımıyla bitecek olması ve Fenerbahçe’nin de gündeminde olması akıllarda soru işareti bırakıyor.

Hollandalı yıldız bu sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle toplamda 22 maç forma giyebildiği ve 7 gol-3 asist ile performansını sergilediği biliniyor. Sakatlıktan tamamen kurtulan Robben, Hamburg maçıyla tekrar sahalara geri döndü.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir