Arda Turan Evleniyor mu?

Başarılı milli futbolcu Arda Turan, kız arkadaşı Aslıhan Doğan ile ilgili evlilik dedikodularına yanıt verdi. Barcelona’nın yıldızı Arda Turan, magazin muhabirlerinin sorusuna gülerek ‘herşeyin hayırlısı bir bakmışsınız evlenmişiz’ diye cevap verdi.

Yıldızı Galatasaray’da parlayan başarılı futbolcu Arda Turan, evlilik konusundaki dedikodulara cevap verdi. Magazin muhabirlerinin Arda Turan’a ‘Aslıhan Doğan ile evlenecek misiniz’ sorusuna gülümseyerek yanıt verdi. Arda Turan ‘ her şeyin hayırlısı bir bakmışsınız evlenmişiz” cevabını verince akıllarda soru işareti kaldı.

Geçtiğimiz günlerde bir akşam vakti Sariyer’de bir balık restoranında sevgilisi Aslıhan Doğan ile birlikte görüntülenen Arda Turan’ın keyfine değecek yoktu. Arda Turan’ın mutluluğu ve hareketleri gözlerinden okunuyordu. Restoranda yemek yerken basın muhabirlerinin gelmesi üzerine Arda Turan istifini hiç bozmadı. Muhabirleri yanına çağıran Arda Turan soruları da yanıtladı. Evlilikle ilgili espiri yapan Arda Turan akıllarda soru işareti bıraktı.

Arda Turan geçtiğimiz yıllarda Avrupa’da İspanyol ekibi Atletico Madrid’de top koşturuyordu. Flaş bir transferle 2015-2016 sezonu itibariyle Barcelona’ya transfer olan Arda Turan, Aslıhan Doğan’dan önce Sinem Kobal ile birliktelik yaşıyordu. Barcelona’ya transfer olduktan sonra Sinem Kobal ile yollarını ayıran Arda Turan kariyerinde zirveye tırmanmış bulunuyordu. Sinem Kobal ile uzun ve ciddi bir birliktelik yaşayan Turan, evliliğin de eşiğinden dönmüştü.

Arda Turan Kimdir?

Arda Turan, 30 Ocak 1987 yılında, İstanbul Bayrampaşa’da dünyaya geldi. Aslen Edirne’lidir. Annesi yüksel Turan, babası Adnan Turan, kardeşi Okan Turan’dır. Arda Turan Şehremini Lisesinden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Spor Akademisi’nde hala öğrenci durumundadır. Futbol hayatı ile genç yaşta tanışan Arda Turan, on iki yaşındayken Galatasaray’ın alt yapısında forma giymeye başladı. Şimdi ise İspanya ve dünyanın en büyük kulüplerinden Barcelona’da futbol hayatına devam etmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir