Apple Watch ile Yaza Forma Gir!

App Store yaza fit girmek isteyenler için Bugün sekmesinde özel olarak Apple Watch ile sağlık ve fitness uygulama koleksiyonu hazırladı.Apple Watch ile yaza formda girin

Apple Watch ile forma gir

Bu koleksiyonda bulunan en popüler uygulamalardan biri olan Nike+ Run Club uygulamasıyla sizi motive eden milyonlarca koşucu ve her adımınıza kılavuzluk eden uzmanlar sayesinde daha ileriye, daha hızlı gideceksiniz.  Elvin Levinler, NRC İstanbul Baş Antrenörü Mehmet Çetin ve NRC İstanbul Baş Pacer’ı Ömer Faruk eşliğindeki Sesli Rehberli Koşu sayesinde çok daha keyifli ve motive bir koşu tecrübesi yaşayacaksınız. Sweat with Ka ile uygulamasıyla fitness uzmanı Ka ile Itsines, Bikini Vücudu Rehberlerini uluslar arası üne kavuşturan herşeyi içeren uygulaması ile tüm sağlık ve fitness hedeflerinize ulaşmanızı sağlarken, önde gelen fitness uygulamalarından biri olan MySwimPro, yüzücülerin kişiselleştirilmiş antreman planları, videolar ve analizler aracılığı ile hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak. 

 

Fitwell Kişisel Egzersiz Koçu 

Sağlıklı yemekler yemeyi keyifli kılarken egzersiz yapmayı kolaylaştıran özel bir antrenör ve beslenme uzmanı ile yolumuzun kesişmesi hakikaten de mümkün mü? Baştan aşağı şahsi bir deneyim sunarak kalıpların dışına çıkan sağlık ve egzersiz uygulaması Fitwell’e gör evet. Fitwell daha iyi rutinler yaratabilmek için A.I. (yapay zeka) teknolojisinden yararlanıyor. 

Doğru beslen formda kal

Düzenli olarak egzersiz yapmak tabii ki önemli, lakin şeker ve yağ tüketimini gözden geçirmezseniz bunun pek işe yarayacağını sanmıyoruz. Bu uygulamalar sayesinde yaktığınız kalorileri yaşamınızdan kalıcı olarak çıkarabilirsiniz.

Herkes için egzersiz uygulamaları

Spor salonuna gitmenin alternatifi ne olabilir? Sizler için seçilen uygulamalarla yalnızca vücut ağırlığını kullanarak etkili egzersiz yapmanın yollarını öğrenebilirsiniz. Size her uygulamanın konseptini, hangi hedef kitle için mükemmel olduğunu ve o uygulamayı eşsiz kılan özellikleri anlatan bu koleksiyona kesinlikle göz atmadan geçmeyin.

Hedef, karın kasları!

Karın kası yapma hayalleri kurmaktan artık yoruldunuz değil mi? Sizi çok iyi anlıyoruz. Cristiano Ronaldo gibi görünmek zor, ama derlediğimiz uygulamalar ve ipuçları ile hayalinizdeki vücuda buluşmak için bir adım atabilirsiniz.

Farkındalık uygulamaları

-Apple Watch Nefes 

Nefes uygulaması bir dizi derin soluk alıp vermeniz için size yol gösterir ve her gün nefes alma egzersizi yapmak için vakit ayırmanızı anımsatır.

-Meditasyon 

İlk ve tek Türkçe meditasyon uygulaması olan “Meditasyon” ile günde 5 dakikadan başlayan farkındalık egzersizleriyle bedenini ve duygularını tanımama, stresini yönetmene, endişeni azaltmana ve uyku sorunlarını çözmene yardımcı oluyor.

-Headspace

190’dan fazla ülkede 16 milyonun üstünde kullanıcıya sahip olan Headspace uygulaması, stresten anksiyeteye, ilişkilerden uykuya kadar her konuya yardımcı olmak maksadıyla tasarlanan yüzlerce rehberli meditasyon sunuyor.

-Calm

11 milyondan fazla kez indirilen ve 50.000’den fazla beş yıldızlı yorum alan Calm, dünyanın en iyi meditasyon uygulamalarından biri. Uygulama, 21. asırın en önemli zihin sağlığı konularından olan stres, anksiyete, bunalım ve uykusuzluk gibi bazı problemleri hafifletmeye yardımcı olan bir dizi eşsiz sesli program içeriyor.

-YogaGLO

YogaGlo, günlük yaşamınıza farkındalık ve hareket katmayı maksatlıyor. YogaGlo, Derik Mills tarafından dünyaca ünlü yoga ve meditasyon eğitmenlerine daha geniş bir kitlenin erişebilmesini sağlamak maksadıyla kuruldu.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir