Anneler Günü Kampanyaları ve İndirim Yapan Markalar

Anneler günü kampanyaları yapan markalar hangileri? Anneler günü’nün gelmesiyle sadece evlatlar değil hayatımızda önemli bir yere sahip olan kurumsal firmalarda büyük bir heyecan yaşıyor. Birbirinden değerli markalar kendilerini aileden biri hissettirmek için bu özel güne ortak olmak istiyor. Bunu da özel kampanyalar ve hediyeler ile başarmak istiyor. İşte ünlü firmaların sosyal medya hesaplarından duyurdukları özel kampanyalar ve attıkları anneler günü mesajları…


8 Mayıs anneler günü alışveriş telaşını da beraberinde getirdi. Çocuklar hayatlarının en değerli varlıkları annelerine güzel hediyeler alıp onları mutlu etmek için özel çaba harcıyorlar.

Bu durumda çocuklara yardımcı olmak isteyen ve sektördeki canlılığı arttırmak isteyen markalar bu özel gün için farklı kampanyalar ile dikkat çekmeye çalışıyor.

Hem güzel mesajlar hem de avantajlı kampanyalar hazırlayan firmalar anneler gününde kendilerini müşterilerine aileden biri olarak hissettirmek istiyorlar.

Bu özel günde anneleri taçlandıracak özel hediyeler sunan markalar, tüketicisine sosyal medyadan ulaşıyor. Biz de sizin için anneler günü’ne özel kampanya ve mesajları sosyal medya hesaplarından duyuran markaları tek bir listede buluşturduk. İşte anneler gününe özel kampanyalar hazırlayan ve mesajlar paylaşan kurumsal firmalar;

Pegasus

Vestel

Teknosa

Migros

Nestle

Doğtaş

Perspective

Stil sever annelere özel tasarım parçalarda %30'a varan indirim başladı! Üstelik online alışverişlerde kargo bedava!

A post shared by Perspective (@perspective_tr) on

Sabancı Holding

Boyner

Medipol Sağlık Grubu

Kipa

Buse Terim

Vatan Bilgisayar

https://twitter.com/vatanbilgisayar/status/728599573980192769

Anneler Günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla bütün Dünya’da farklı zamanlarda kutlanan özel gün.

 • Ana Sayfa Ekonomi Anneler Günü Kampanyaları ve İndirim Yapan Markalar .   isteyen markalar bu özel gün için farklı kampanyalar ile dikkat çekmeye çalışıyor.
 • 7 Mayıs 2015 Perşembe. " Anneler Günü " İndirimleri ve Kampanyaları .
 • Markaların Anneler Günü Kampanyaları . Tarafından. Nilufer Karadağ.  Karaca’da, 7 Mayıs 2014 tarihine kadar yapacağınız alışverişlerde, % 50 indirim uygulanmaktadır.
 • Zeki Triko anneler günü %20 indirim kampanyası . 6 Mayıs 2016 0 yorum.
 • Anneler Günü Hediyeleri. Sponsorlu Bağlantılar.  Maximum Kart Anne Lütfen Sitesinden Alışveriş Yapana 20 TL İndirim .  Gününe Özel Markalarda İndirim Kampanyaları .
 • Anneler Günü Kategorisine ait kampanya ve indirimler !  Tüm Kategoriler Kampanya ve Fırsat Alışveriş Sitesi Alışveriş Merkezi Haber Ürün Marka .
 • Pink Card ile anneler günü alışverişi yapan Avealılar yüzde 50 indirim kazanıyor.
 • Anneler günü hediyesi n11 'da!  arasında kampanya sayfasındaki ürünlerden tek seferde yapacakları 150 TL ve üstü ilk alışverişlerinde %11 anında indirim kazanıyor.
 • gibi bu sene de bir çok marka Anneler Günü 'ne özel indirim kampanyası düzenledi.  Watsons mağazası 6 10 Mayıs tarihlerinde geçerli olacak Anneler Günü indirimi yaptı .
 • 2015 Anneler Günü Kampanyaları . Marka ve Mağaza Kampanyaları .  Sevil’ de ise 10 Mayıs tarihine kadar yapacağınız alışverişlerde 2. ürününüze %25 indirim uygulanacaktır.
 • %90'a Varan İndirimleri Kaçırmayın.
 • Ücretsiz araştırma.Yılların tecrübesi ile güvenilir hizmet.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir