Anne ve Babaların Gülme Krizine Sokan Whatsapp Konuşmaları

Komik Whatsapp diyalogları! Anne ve babalarımızın teknoloji ile araları bazen pek iyi olmayabilir. Hele söz konusu whatsapp olunca ortaya bi hayli komik mesajlar çıkabiliyor. Sizin için anne baba ve evlatlar arasında geçen en ilginç ve komik whatsapp diyaloglarını listeledik. Eminiz çok güleceksiniz.

Babayla pazarlık 🙂

Espiri baba 🙂

11209372_711244568986358_355455512079711499_n

Barsenal maçı 🙂

Dedeftif baba

Dedektif baba -2

Kızgın ama net bi baba

Uyanık anne 🙂

Arkadaş baba 🙂

Annenin whatsapp’a alışma dönemi 🙂

Hazır cevap anne!

Babayı kızdırma!

Öyle her zaman her yer de şaka yapılmaz!

Anne ya da ana, bir çocuğu doğuran, bakımını üstlenen veya kendi doğurmadığı bir çocuğu evlat edinen ve bakımını üstlenen kadın. Genlerin yarısı anneden gelir. Bir çocuğu evlat edinen veya eşinin kendinden olmayan çocuklarına annelik yapan kadınlara üvey anne denir. Tanımlama amacıyla kullanılan bu terim çocuklar veya ebeveynler tarafından tercih edilmeyebilir. Bu durumda üvey olsun ya da olmasın ilgili şahıs, anne olarak adlandırılır. Bir çocuğun dünyaya gelmesinde yumurta hücresi kullanılan ve genellikle çocuğu dünyaya getiren anneye öz anne, tıbbi olarak da fizyolojik anne denir. Yumurta hücresini sağlamayan ve başka bir annenin çocuğunu dünyaya getiren kişiye de taşıyıcı anne denir. Taşıyıcı anneler, genellikle annelik haklarından feragat ederler ve bu işlemi, ya çocuk sahibi olamayan bir yakınlarına yardımcı olmak ya da maddi kazanç elde etmek için uygularlar.

  • Komik Whatsapp diyalogları! Anne ve babalarımızın teknoloji ile araları bazen pek iyi olmayabilir. Hele söz konusu whatsapp olunca ortaya bi hayli komik mesajlar çıkabiliyor.
  • Eşinizin annesi olmayın! 416 5. Anne ve babaların komik WhatsApp konuşmaları . Kategori: Komedi 06 Aralık 2016, 11:03.
  • WhatsApp ’ta geçtiğinden dolayı ister istemez bazı anlar oluyor ki sizi gerçekten gülme krizine sokabilecek anlara şahitlik ediyor.  Elleri öpülesi anne ve baba . He iyi bare..
  • Anne ve Babaların Yaran Whatsapp Konuşmaları .
  • 8. Cilveli anneler de bir başka canım 🙂 7. Babalar ve Oğulları Vol. 1. 6. Sus kız, sen annenden daha mı iyi bilicen?  En Komik "Bizim Aile Whatsapp Grubu" Konuşmaları .
  • Anne ve babalar önce Facebook'u, sonra da Whatsapp 'ı kolayca benimsedi.
  • ? Anne ve Babaların Gülme Krizine Sokan Whatsapp Konuşmaları !.. t.co/Votylkn7Zt.
  • Gündem. Bak Ne Diyorum @BeniDinlemeli 23 Şubat 2017 Perşembe 12:50. ✔️ Anne ve Babaların Gülme Krizine Sokan Whatsapp Konuşmaları !.. t.co/e5aoGg3IeL.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir