Anlamlı Güzel Sözler

Anlamlı güzel sözler, ünlü düşünürlerin güzel ve anlamlı sözleri, özlü sözler. Güzel sözler, özellikle cep telefonunun icadıyla elden ele gezer ve okunur oldu mesajlarda. Kimi zaman öğüt niteliğinde, kimi zaman ise karşındakine olan hislerini belli etmek için yazdık. Bir deneyim sonrası güzelde bir edebiyatla süslenen bu sözler bazen hayatımıza kılavuz oldu bizlerin. Yaşamdan ipuçları veren bu güzel sözleri sizler için derledik.

İşte anlamlı güzel sözler..

* Cebi boş olmak insanı geriletmez, geride bırakmaz. Sadece boş bir kalbi ve boş bir beyni olan insanlar gerilerde kalırlar.

* Günahlarınızın kötü alışkanlığa dönmesine izin vermeyin.

* Zaman bizi değiştirmez sadece karıştırır.

* Affetmek temiz bir yüreğin öç almasıdır.

* Kalbini şeytana teslim etmiş insanlara bir şey anlatmayın. Zira su üstünde yürümeniz kadar imkansızdır bu durum.

* Sen o güzel gönlünü defter yaparsan eğer gelip karalayanı çok olur.

* Fazla değer başını öne eğer. Herkes değer verilmeye müstahak değildir.

* Yarım bıraktığın bir şeyi başkası tamamladığında o zaman gerçek pişmanlık neymiş öğrenirsin.

* Cahillik bir insanı dünyanın en mutlu insanı yapabilir.

* Mutlu olmak istiyorsan bir çocuk gibi düşün. Bir çocuk gibi düşünemiyorsan bir çocuk ile oynamaya çalış. Mutlaka mutluluğa açılacak bir kapı bulursun.

* Harcandıkça bitmeyen bir servet istiyorsan eğer hayatında SEVGİ’ye yer aç.

* Bir insanı yalanlarla kazanmaya çalışmaktansa doğruları söyleyin eğer giderse doğru insan değildir demektir ve sakın üzülmeyin.

* Yanlış bir kalpte yer almaktansa yalnız olmayı tercih etmeli insan.

* Hayatı fırtınada sığınak bulmak zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Hayat yağmur altında iken dans edebilmeyi becerebilmektir.

* Gülmek için mutlu olmayı bekleyen kişi gülmeden ölme tehlikesi altındadır.

* Güven denilen olgu tek kullanımlıktır bir defa kullanılır ve bir daha yerine konmaz.

* Herkesle konuşmaya çalışmayın. Bazı kişilere karşı sadece susmanız yeterli olacaktır.

* Güzel konuşan biri mi olma istiyorsunuz o halde gereksiz cümleleri hayatınızda çıkarıp atın.

* Ağacın yüksekliğine aldanmayın ne olursa olsun yaprakları mutlaka yere düşer.

* Pahalı parfüm kokan insanların değil GÜVEN kokan insanların peşinden gidin.

* Hayatımızda hep mutlu olmak yoktur. iyi bir şey de değildir. Yoksa hayal kurmanın bir anlamı kalır mıydı?

* Cesareti olmayan insanların hayal kurmalarının da bir anlamı yoktur.

* Herkes seçtiği yaşamın bedelini öder.

  • Bir sürü ünlü kişi bir sürü söz söylemiş ama aralarından bazıları gerçekten de bir insandan bu kadarda anlamlı güzel sözler de çıkar mı dedirtiyor insana.
  • Anlamlı Sözler 2014, Anlamlı Güzel Sözler , Anlamlı Sözler Kısa, En Anlamlı   (Epictetos). Her güne, hayatının en güzel günü olması için şans ver . (Mark Twain).
  • Bu sayfamız anlamlı güzel sözler sayfasına ya da diğer sayfalarımıza sizler de güzel ve anlamlı sözler ekleyebilirsiniz.  Resimli Anlamlı Sözler . Çok güzel bir albüm hazırladık.
  • Bu sayfamızda; Güzel Sözler , Anlamlı Sözler , Anlamlı Sözler Yeni, Anlamlı Sözler   Ömür bir masal gibidir, ne kadar uzun olduğu değil, ne kadar güzel yaşandığı önemlidir.
  • Akıllı bir erkek dünyanın en güzel kadınını sevmez, dünyasını güzelleştiren kadını sever.  guzelsozlerfull /2015/11/2016 anlamli kisa sozler .html.
  • Önüne gelen bir şeyler söylemiş ama öyle böyle yazılar değil bazıları gerçekten en güzel anlamlı sözler 2017 bunlar olmalı dedirtiyor.
  • Anlamlı Sözler sayfamızda Anlamlı Güzel Sözler , güzel sözler , en anlamlı sözleri bulabilir sosyal paylaşım platformlarında paylaşabilirsiniz.
  • Uzun sözler söylersiniz bir kelimelik anlamı olur. Bir anlamlı güzel söz söylersiniz bir sayfa yazıya karşılık gelecek.  En büyük birlikteliğimiz ölümsüz aşkımız. Anlamlı güzel sözler .
  • Sözler Sevgiliye, Güzel Anlamlı Sözler Facebook, Güzel Anlamlı Sözler 2016.  Bu sayfada yer alan en anlamlı güzel sözleri facebook ve twitterdan paylaşabilirsiniz.
  • Güzel Anlamlı Sözler . Peki içimizde öldürdüklerimizi nereye gömüyoruz? Birbirini seven insanlar nedense hiç anlaşamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir