Angelina Jolie ve Brad Pitt’in Birlikte Oynadığı 3 Film

Boşanma haberleriyle gündeme gelen Angelina Jolie ve Brad Pitt’in birlikte oynadığı 3 filmi sizlerle paylaşıyoruz. Holywood’un efsane oyuncuları Angelina Jolie ve Brad Pitt’in en güzel filmleri merak ediyorsunuzdur. İşte Angelina Jolie ve Brad Pitt’in en efsane filmleri…

Pek çok ayrı filmlerde oynasalar da birlikte oynadıkları filmlerle gündeme gelen Holywood’un en ünlü çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt üç kez birlikte oynadı. Bu filmlerin ikisinin yönetmenliğini ise güzel oyuncu Angelina Jolie üstlendi. İşte efsane oyuncular Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin birlikte oynadığı filmler: Hayatın Kıyısında, Bay ve Bayan Smith ve Africa.

Hayatın Kıyısında ( By the Sea)


Angelina Jolie’nin hem yönetmen hem de Brad Pitt’le başrol oynadığı Hayatın Kıyısında Filmi 2015 yapımı bir film. Filmin konusu ise; 1970’li yılların Fransa’sında bir sahil kasabasında yaşayan çift Roland ve karısı Vanessa’nın hayatlarının yeni evli bir çift olan Lea ve François ile tanışınca nasıl değiştiğini konu alıyor. Oyuncu kadrosunda ise; Mélanie Laurent, Melvil Poupaud, Niels Arestrup ve Richard Bohringer gibi ünlü isimler var.

Bay & Bayan Smith


Angelina Jolie ve Brad Pitt denince akla ilk gelen filmlerden biri olan Bay & Bayan Smith’dir. 2005 yapımı olan filmin yönetmenliğini Doug Lİman üstleniyor. Ayrıca komedi ve casusluk türündeki film en efsane ajanlık filmlerinden biri olarak gösteriliyor. Filmin konusu ise; John ve Jane Smith kendi hallerinde yaşayan normal bir çift olarak görünseler de aslında ikisi de birer tetikçidir. Fakat ikiside birbirlerinin bu mesleklerini bilmez. Ancak bir gün birbilerini öldürme görevi aldıklarında durumu farkına varırlar ve böylece birbirlerinin farklı yanlarını keşfe çıkarlar.

Africa


Angelina Jolie’nin tekrar yönetmen koltuğuna oturacağı film Africa’da Brad Pitt de ünlü arkeolog Richard Leakey’yi canlandıracak. Senaryosunu Oscarlı Eric Roth’un yazdığı dram türündeki filmde; Pitt’in filmin yapımcılığını üstlenen ise Paramount Pictures. Kenya’da filler için verdiği mücadeleyle tanınan Richard Leakey’nin hayatını beyazperdeye taşıyacak olan Africa filmi; Afrika ve kültürüyle aramda derin bir bağ var” diyen Angelina Jolie, bu filmle dördüncü kez yönetmen koltuğuna oturuyor.

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in Birlikte Oynadığı 3 Film

Angelina Jolie Pitt , Amerikalı oyuncu, film yapımcısı ve hayırsever. Üç Altın Küre , iki Sinema Oyuncuları Derneği Ödülü ve bir de Oscar sahibidir. Hayırsever çalışmalarıyla da tanınan Jolie, pek çok kez dünyanın en çekici insanları listelerinde yer aldı.

İlk kez 1982’de babasının oynadığı Lookin’ to Get Out filminde görülen Jolie’nin oyunculuk kariyeri düşük bütçeli bir film olan Cyborg 2 ile başladı. İlk başrolünü Hackers filmi ile aldı. Önemli övgüler alan biyogrofik filmler olan George Wallace ve Gia ‘da başrolde oynadı ve Girl, Interrupted ‘daki performansı ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Akademi Ödülü aldı. Lara Croft: Tomb Raider filmi ile büyük başarı sağlayarak dünyaca ünlü tanınmış bir oyuncu haline geldi. Sonrasında ise Hollywood ‘un en çok tanınan ve en çok kazanan oyuncularından oldu. Şimdiye kadarki en büyük ticari kazancını aksiyon-komedi türünde olan Mr. & Mrs. Smith ve animasyon türündeki Kung Fu Panda ile sağladı. 2010’dan itibaren Ajan Salt , Turist , Hayatın Kıyısında ve Kung Fu Panda 3 gibi filmlerde yer aldı, ayrıca Boyun Eğmez adlı filmin yönetmenliğini üstlendi.

Jonny Lee Miller ve Billy Bob Thornton ‘dan boşanan Jolie, 2016 yılına kadar Brad Pitt ile birlikte yaşadı. Tüm dünyada basınının büyük ilgisini çeken bir ilişkiye sahip olmuş olan Jolie ve Pitt; Maddox, Pax ve Zahara olmak üzere üç evlatlık; Shiloh, Knox ve Vivienne olmak üzere üç biyolojik çocuğa sahiptir.

Angelina Jolie Ve Brad Pitt’in Birlikte Oynadığı 3 Film Özet Bilgiler

  • Boşanma haberleriyle gündeme gelen Angelina Jolie ve Brad Pitt ’ in birlikte oynadığı 3 filmi sizlerle paylaşıyoruz.
  • Boşanma haberleriyle gündeme gelen Angelina Jolie ve Brad Pitt ’ in beraber oynadığı 3 filmi sizlerle paylaşıyoruz. Holywood’un efsaneleşmiş oyuncuları Angelina .
  • Tüm bu açıklamaların yanında bir de Hollywood basını Angelina Jolie ’nin eşi Brad Pitt ’ in peşine dedektif taktığını yazdı.  İkili “Allied” filminde birlikte oynamıştı .
  • Brad Pitt , Marion Cotillard ve Angelina Jolie .  ‘Mr. And Mrs. Smith’ filminde tanışan çiftin ilişkisi, o sırada Jennifer Aniston’la evli olan Brad Pitt ’ in boşanmasına yol açmıştı.
  • 10 yıldır birlikte olan Angelina Jolie ve Brad Pitt , birlikte rol alacakları üçüncü filmi çekmeye hazırlanıyor.  Angelina Jolie yönetecek, Brad Pitt oynayacak .
  • İlişkilerinin 10'uncu yılına giren Angelina Jolie ile Brad Pitt , birlikte üçüncü filmlerini çekmeye hazırlanıyor.
  • güzel çift olarak imrenerek baktığımız zaman zaman haset bile ettiğimiz Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanacaklarını açıkladı.  Fakat uzun bir süre evlenmeyip birlikte yaşadılar.
  • Film bittikten sonra yaklaşık 1 yıl kadar ikilinin birlikte olduğu konuşuldu.  Geçirdikleri 10 yıllık beraberliklerinin ardından Angelina Jolie ve Brad Pitt , 2014'de dünya evine girdiler.
  • Angelina ve Brad yeniden aynı filmde!  Brad Pitt , birlikte üçüncü filmlerini çekmeye hazırlanıyor. Jolie 'nin yöneteceği 'Africa'da, Brad Pitt bir arkeoloğu oynayacak .
  • Giriş Tarihi: 21.09.2016 07:03 Güncelleme Tarihi: 21.09.2016 11:10. 9. 60. Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanıyor. facebook. twitter. gplus. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir