Android’in En İyi Futbol Oyunları

 • Android, son dönemin açık kaynak olarak popüler mobil işletim sistemlerinden bir tanesi ve günümüzde iOS’un en büyük rakibi olarak görülüyor. Mağazası, hiç şüphesiz Appstore’dan daha büyük olan ancak bu kalabalığın pek de nitelikli olmadığı Android’in Play Store’unda, elinizden geldiğince nitelikli uygulamaları filtrelemeli ve kendi telefonunuza da bu uygulamaları indirmelisiniz. Bu durum, şüphesiz oyunlarda da geçerli zira Android’de pek çok kategoriden binlerce oyun mevcut ancak hangisinin oynanabilirlik düzeyinin iyi ve başarılı olduğu, puanlardan anlaşılamıyor genelde. Bu sebepten, sizin için bu yazımızda Android’in en iyi futbol oyunlarını seçtik. Listemiz, dönemin en başarılı Android oyunlarını içerirken aynı zamanda ücretsiz olan oyunları da içermeye gayret etti.
  • Fifa Mobile Futbol

2016’nın En iyi oyunlarından bir tanesi olan Fifa; sadece futbol alanında değil, Android’in en iyi oyunlarından bir tanesi haline gelmişti zaten. EA Sports tarafından geliştirilen Fifa Mobile Futbol içerisinde, takımınızı kurabiliyor ve dilediğiniz gibi takımınızı yönlendirip, oyuncularınızı geliştirebiliyorsunuz. Bunun yanında, profilinize dair yapılan geliştirmelerle her ay ayın oyuncusunu takımınız içerisinden çıkartabilmeniz dahi mümkün. Siz de, gerçekçi bir futbol oyunu arıyor ve aynı zamanda takım yönetebilmek istiyorsanız, Fifa Mobile Futbol Android içerisinde önerebileceğimiz oyunların başında geliyor. Bu oyunu Google Play Store içerisinden ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

  • Real Football

Gameloft’un oyunlarından bir tanesi olan Real Football’ın en büyük özelliği sadece 20 MB’lık paketle inmesi ve geliştirmeler için ayrıca data indirmenize neredeyse gerek kalmaması. Bu haliyle, iyi bir futbol oyunu imajı verse de Fifa kadar başarılı olamadığı kesin olan Real Football’ı yine de Fifa’nın en büyük alternatifi olarak tercih edebilirsiniz. Gerçekçi bir futbol deneyimini sizlere yaşatan Gameloft’un bu oyununu Android içerisinde ücretsiz indirebiliyor ve dokunmatik ekranda rakiplerinizle çarpışmaya başlayabiliyorsunuz. Pek çok turnuva ve kupa içeriğiyle Real Football, bugüne kadar 5 milyondan fazla defa indirilmiş. Bu yönüyle de, övgüyü hak ettiği söylenebilir.

  • Dream League Soccer

Özellikle tablette oynayanların oldukça beğendiği bir Android futbol oyunu olan ve 2016’nın en başarılılarından Dream League Soccer; kendi takımınızı kurmanıza olanak sağlarken aynı zamanda bu takımda geliştirmeler yapmanızı sağlayan, oyuncularınızı satmanızı, yeni oyuncular almanızı destekleyen bir oyun sistemi oluşturmuş ve bu yönleriyle oynama zevkini arttırdığı söylenebilir. Yine, Fifa alternatifi olarak görebileceğimiz bir oyun olan Dream League Soccer’ı küçük boyutu ve kolay oynanışı ile tercih eden pek çok insan var. Siz de, Play Store içerisinde bu oyuna ücretsiz sahip olabiliyorsunuz.

Android’in En İyi Futbol Oyunları

ARM , MIPS

Samsung Galaxy Note

Android; Google ve Open Handset Alliance tarafından, mobil cihazlar için geliştirilmekte olan, Linux tabanlı özgür ve ücretsiz bir işletim sistemidir . Sistem açık kaynak kodlu olsa da, kodlarının ufak ama çok önemli bir kısmı Google tarafından kapalı tutulmaktadır. Google tarafından ücretsiz olmasının sebebi, sistemin daha hızlı ve çabuk gelişmesi, birçok popüler marka tarafından kullanılması ve bu sayede reklamlarını daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktır. Google , Android sistemi üzerinde çalışan Google Play marketteki oyun ve uygulamalar üzerinde aldığı reklamları yayınlayarak para kazanmaktadır. Android’in desteklenen uygulama uzantısı “.apk”dır.

Android, aygıtların fonksiyonelliğini genişleten uygulamalar yazan geniş bir geliştirici grubuna sahiptir. Android için halihazırda 1 milyondan fazla uygulama bulunmaktadır. Google Play Store ise, Android işletim sistemi uygulamalarının çeşitli sitelerden indirilebilmesinin yanı sıra, Google tarafından işletilen kurumsal uygulama mağazasıdır. Geliştiriciler, ilk olarak aygıtı, Google’ın Java kütüphanesi aracılığıyla kontrol ederek Java dilinde yazmışlardır.

Open Handset Alliance , 5 Kasım 2007’de Android’i kurduğunu duyurmuştur ve ardından 34 adet donanım , yazılım ve telekom şirketi, mobil cihazlar için telif hakkı olmayan bir işletim sisteminin teknolojinin gelişimi için yararlı olduğu konusunda hemfikir olmuşlardır.

Android, Linux çekirdeği üzerine inşa edilmiş bir mobil işletim sistemidir. Bu sistem ara katman yazılımı, kütüphaneler ve API C diliyle yazılmıştır. Uygulama yazılımları ise, Apache harmony üzerine kurulu Java-uyumlu kütüphaneleri içine alan uygulama iskeleti üzerinden çalışmaktadır. Android, derlenmiş Java kodunu çalıştırmak için dinamik çevirmeli Android Runtime kullanır ve cihazların fonksiyonelliğini artıran uygulamaların geliştirilmesi için çalışan geniş bir programcı-geliştirici çevresine sahiptir. Google aynı zamanda işletim sistemindeki hataları bulan kullanıcıları para ödülü ile ödüllendirmektedir.

android futbol oyunları apk, android futbol oyunları 2016, en iyi futbol oyunları ios, en iyi futbol oyunları oyna, en iyi android futbol oyunları indir, en iyi futbol oyunları indir, internetsiz futbol oyunları indir, en iyi futbol oyunları pc

Android’In En İyi Futbol Oyunları Özet Bilgiler

 •  Android için en iyi futbol oyunlarını listeledik.  HD grafik ağırlıklı oyunları sıraladığımız bu listede arcade türü oyunlarda bulabilirsiniz.
 • Futbol özellikle erkekler için bir tutkudur. Bir de fanatik bir takım taraftarıysanız, durumlar çok daha farklı bir boyuta ulaşabiliyor.
 • Listemizde yer alan oyunlar kendi dallarındaki en iyi android futbol oyunlarıdır ve hepsi ücretsizdir.  FIFA 15, EA’nın androiddeki en popüler futbol oyunudur .
 • En iyi 5 Android Futbol Oyunu . 7 ay önce Çağrı Üçkan tarafından.  Google Play Store’da şimdiye kadar yayınlanmış en iyi 5 futbol oyununu listeledik.
 • 4 Nisan 2014, 00:59 En İyi 20 Android Oyunu . 20 Hay Day.  yayınlanmış ve mobildeki en iyi futbol oyunu deneyimini yaşamanızı sağlayacak oyunlardan bir tanesi.
 • Sports v1.6.3 Android Para Hile MOD APK indir Oyunda siz arabalarla futbol oynayacaksınız.  Dünyanın en iyi futbolcusu olmak için mücadele edeceksiniz.
 • giderek arttığı ve cihazların günden güne oyun oynamaya daha elverişli hale geldiği bir ortamda gün itibariyle Android için ücretsiz en iyi 5 futbol oyunu ile karşınızdayız.
 • Android tablet veya android akıllı telefon en iyi futbol oyunları oynayın.  Android cihaz için ücretsiz futbol simülasyonu. Yılın En İyi futbol yöneticisi.
 • Flick Kick football legends, kickoff Android : tamindir /flick kick fo iOS: tamindir /flick kick fo   Top 10: En İyi Futbol Oyunları Süre: 7:48.
 • Ana Sayfa Android Android İçin En İyi Futbol Oyunları .  iseniz yükleyeceğiniz ilk oyun büyük ihtimalle futbol oyunları olacaktır.Bizde sizler için birkaç oyun seçtik ve inceledik.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir