Aman Dikkat WhatStats Çıkabilir!!!

Teknolojinin gelişmesi iyi ama bir o kadar da tehlikeli olmaya başladı. Mesela artık Whatsapp’ta kimsenin gizlisi saklısı kalmadı. WhatsApp için geliştirilen uygulamalar arasındaki en ‘detaycı’ olan WhatsStats, listenizdeki kişilerin tüm aktivitelerini öğrenmenizi sağlıyor. Online yani çevrimiçi olduğunuz anda uygulama sizi takip etmeye başlıyor.

Uygulamanın kullanıcılara verdiği bilgiler o kadar fazla ki neredeyse aldığı nefese kadar takip edebiliyorsunuz.

 

Kişinin son görülme zamanını, çevrimiçi olduğu zaman aralıklarını ve toplam çevrimiçi olduğu süreyi (gün içerisinde), durum mesajı geçmişini, profil fotoğrafı geçmişi gibi birçok aktiviteden haberinizin olmasını sağlayan uygulamanın işe yaraması için, kişinin durum ve profil fotoğraf ayarlarının ‘Herkes’ şeklinde ayarlanmış olması gerekiyor.

 

İOS için bu tarz uygulamaların geliştirilmesi pek mümkün olmuyor. Apple’ın güvenlik ve özel hayata ilişkin tavrı net olduğu için bu uygulama da yine yalnızca Android için geliştirilmiş.

 

  • Aman Dikkat WhatStats Çıkabilir !!! Haber Böylesi Yok . 05/02/2016.
  • İş yerini taşırsanız aman dikkat !  Ceza çıkabilir , aman dikkat ! İşyeri bildirgesi vermek kapsama giren kişiler için yasal bir zorunluluktur.
  • Aman dikkat ! Nâşirden | Yeni Söz Günlük Siyasi Gazete.  Şimdilik çok eksiği olsa da uyduruk kelimelerden uzak sahih Türkçe ile karşınıza çıkmak gayretindeyiz.
  • yalıtım mı, aman dikkat . In yalıtım on 18/05/2009 at 12:59.  Bununla başa çıkmak için evinizi havalandırmayı ciddiye almanız gerekiyor.  Blog Stats .
  • İphone uygulamalarında tehlikeli güvenlik açığı ortaya çıktı !  Aman dikkat .. İphone kabloları değişiyor! 7 Şubat 15:14.
  • aman dikkat . byhomeros. Abone olAbone olunduAbonelikten çık . 11.  Lütfen daha sonra yeniden deneyin. 23 Kas 2007 tarihinde yüklendi. aman dikkat .
  • Bu film herhalde +18 ibaresine ihtiyaç olmadan, sadece adıyla bile gereken mesajı veren tek film.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir