Aly Rae Eckmann Fenerbahçe’ye Yeni Mesaj Gönderdi!

 

Madridli güzel Aly Rae Eckmann Fenerbahçe’ye şimdi de Final Four mesajı yolladı. Kamera karşısında geçip Türkçe mesaj yollayan Eckmann Fenerbahçe’ye Final Four’da başarılar diledi.

Türkiye Madridli güzel Aly Rae Eckmann ile THY Euroleague’de Real Madrid-Fenerbahçe maçında tanıştı.

Ekrana bir kaç saniye gelen ve izleyenlerin gönlünde taht kuran Aly Rae Eckmann sıkı bir Fenerbahçe taraftarı oldu.

Kamera karşısına geçen Madridli güzel, Türkçe konuşarak Fenerbahçe Ülker’e Final Four’da başarılar diledi.

Videoyu Twitter’dan paylaşan Eckmann, “Sizin enerjiniz yeter. Aman nazar değmesin, Final Four’da zafer gelsin!” dedi.

Aly Rae Eckmann daha önce deresmi Youtube kanalında Sarı – Lacivertli ekibin ‘Deli gibi aşığız Fenerbahçe’ bestesini gitarıyla söylemişti.

  • Ana Sayfa Spor Aly Rae Eckmann Fenerbahçe ’ ye Yeni Mesaj Gönderdi !  Madridli güzel Aly Rae Eckmann Fenerbahçe ’ ye şimdi de Final Four mesajı yolladı.
  • Aly Rae Eckmann , Hürriyet’e konuştu. İşte Eckmann ’ın açıklamaları: “Türkiye’de şöhret olmam çok çılgınca.  Çok mesaj aldım, keşke Türkçe bilseydim.
  • Abonelik oluştur ( yeni abonelik). Karar’a hemen abone olarak abonelerimize özel avantajlardan yararlanın.  Mesaj .
  • medyada gündem olan Amerikalı fotomodel'den mesaj var.  Rae Eckmann , "Yorumları anlayamasam da Fenerbahçe   Yeni şifreniz kayıtlı e posta adresine gönderilmiştir.
  • Real Madrid Fenerbahçe maçında ekrandaki 3 saniyelik görüntüsüyle fenomen olan Real Madrid taraftarı genç kadına Fenerbahçelilerin ilgisi büyük oldu.
  • Spor Haberleri Fenerbahçe Aly Rae Eckmann Fenerbahçe Için Şarkı Söyledi.  Ben onların uğuruyum. Çok mesaj aldım, keşke Türkçe bilseydim.
  • Maçın ertesi günü Türkiye’den bir arkadaşımın telefonuyla uyandım: “ Ally sen ne yaptın?!?” diye “Ne diyorsun, neden bahsediyorsun, bir şey yapmadım ki” dedim.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir