Ali Ağaoğlu Ada Aldı, Sosyal Medya Yıkıldı!

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu ada satın aldı. Bir tekne gezintisinde gördüğü ve çok beğendiği Çiftlik Adası’nı uzun pazarlıklar sonucunda 30 milyon Dolara satın almayı başardı. Haberin ortaya çıkması ile sosyal medya bir anda çalkalandı. Ali Ağaoğlu’nun ada satın alması Twitter, Facebook ve bir çok sosyal paylaşım sitesinde ilk gündem maddesi olurken, yapılan yorumlar okurlara eğlenceli dakikalar yaşattı.

İnşaat sektörü ve magazin dünyasının renkli kişiliği Ali Ağaoğlu ada satın aldı. Yazın çıktığı tekne turunda gördüğü Çiftlik Adası’nı uzun pazarlıklar sonuncunda 30 Milyon Dolara satın alan Ağaoğlu gittiği adada bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Muğla’nın Marmaris ilçesinde bulunan ada 90 bin metrekare büyüklüğünde, kıyıya 550 metre mesafede yer alıyor. Adanın tam ortasında, şatoya benzeyen taş bir ev yer almakta. Ada da telefon, elektrik ve su bulunuyor. Ali Ağaoğlu taş evin bir an önce oturulabir hale getirilmesi için talimatı verdi. Ali Ağaoğlu ada satın alması haber sitelerine düşer düşmez sosyal medya da yankılandı. Lüks yaşantısı ve renkli kişiliği ile sosyal medyanın ilgi odağı olan Ali Ağaoğlu’nun satın almasıda hayli komik yorumlara neden oldu.

Ali Ağaoğlu ada satın alması’na yapılan en komik yorumlar…

 

Ali İbrahim Ağaoğlu , Türk iş adamı. Ağaoğlu Şirketler Grubu , Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Lise eğitimini son sınıfta ticarete atılmasıyla bırakmıştır. 2015 itibariyle 1.75 milyar dolar şahsi serveti ile Türkiye’nin en zengin 8. ismi olmuştur.

  • Ana Sayfa Cemiyet Hayatı Ali Ağaoğlu Ada Aldı , Sosyal Medya Yıkıldı !  İnşaat sektörü ve magazin dünyasının renkli kişiliği Ali Ağaoğlu ada satın aldı .
  • Ana Sayfa Ekonomi Ali Ağaoğlu Ada Aldı , Sosyal Medya Yıkıldı !  İnşaat sektörü ve magazin dünyasının renkli kişiliği Ali Ağaoğlu ada satın aldı .
  • Ali Ağaoğlu bugün 30 milyon dolar değerinde bir adayı satın aldı .  Ne yapacağı bilinmez ama şimdiden sosyal medyada gündem olmayı başardı.
  • Ali Ağaoğlu 'nun sevgilisi Duygu Su Gülpınar'ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf tartışma konusu oldu. Haberler , 20 Şubat 2017 Pazartesi.
  • Sosyal medya yıkıldı . Kullanıcılar birbirinden ilginç yorumlar yaptı.  * 2017'den beklentim Ali Ağaoğlu 'nun damadı olmak. * Ağanın damadı olmak böyle bir şey olsa gerek.
  • Bunlardan bir tanesi de Ali Ağaoğlu 'nun sevgilisi Duygu Su Gülpınar'ın paylaşımından geldi.
  • Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu ’nun ada satın aldığı haberi sosyal medyayı hareketlendirdi.  BİRİLERİ ‏@cerenkaynarx Ali Ağaoğlu ada almış o ne öyle fakir gibi ülke falan alsana.
  • Ali Ağaoğlu ’nun sevgilisi Duygu Su Gülpınar’ın sosyal medya hesabından.  Bunlardan bir tanesi de Ali Ağaoğlu ’nun sevgilisi Duygu Su Gülpınar’dan geldi.
  • İş adamı Ali Ağaoğlu , Adem Metan’ın radyo programına konuk oldu.
  • Ali Ağaoğlu 'nun sevgilisi Duygu Su Gülpınar'ın sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğraf tartışma konusu oldu.  Nedim Keçeli ve Gamze karaman, ünlü adada evlenecek.