Akıllı Telefonunuz için En İyi Planlayıcı Uygulamaları

 • Organize olmak ve gününüzü planlamak, hemen her zaman daha verimli bir kişi olmanızı sağlar. Özellikle bir ofis çalışanı yahut öğrenciyseniz, döneminizin en sıkı çalışma zamanlarında, kendinizi de zamanlamak, bunun yanında yapılacakları unutmamak çok önemli bir durum. Bu tarz hatırlatıcı ve planlayıcı etmenleri için daha önce ajanda kullanılagelse de, günümüzde pek az insanın defter kullandığını göz önüne almak gerekiyor. Artık, akıllı cihazların pek çoğunda anımsatıcılar var ancak bunlar da pek verimli değiller. Bugün, sizler için akıllı cihazlarınızda; Android ve iOS içerisinde kullanabileceğiniz en iyi planlayıcı uygulamalarını sunmaya gayret edeceğiz. Bu sayede, klasik ve pek çok özellikten mahrum hatırlatıcı uygulamaları yerine, olabildiğince nitelikli uygulamalarla tanışabilir ve bunları indirerek gününüzü rahatlıkla daha verimli geçirebilirsiniz.
  • Todoist

Todoist, dönemin en iyi to-do uygulamalarından bir tanesi olarak görülüyor ve günümüzde pek çok insan tarafından kullanılıyor. Bedava sürümünde aslında pek çok özelliği açık olan ve sıradan bir insana rahatlıkla yetebilecek bir uygulama olan Todoist’in ücretli üyelik tipinde ise birkaç nüans dışında pek fark mevcut değil. Gününüzü rahatlıkla organize edebileceğiniz uygulama aynı zamanda sizlere pek çok özellik sunuyor. Örneğin, Google asistan ile uyumlu olarak sesli görev ekleyebilmeniz mümkün oluyor. Business üyelik tipinde, arkadaşlarınızla grup çalışmaları yapabileceğiniz Todoist’i Android ve iOS mağazalarından ücretsiz olarak indirebilir; dilerseniz ücretli üyelik tiplerini satın alabilirsiniz.

  • Evernote

Evernote da; hem not almak hem de notlarınızı toparlayıp hatırlatıcılar eklemek için ana uygulamalardan bir tanesi. Senkronizasyon seçeneği ile dilediğiniz gibi Android’e eklediğiniz görevleri iOS tabletinizde; iOS tabletinizde eklediğiniz görevleri bilgisayarınızda görebilme şansınız mevcut. Aynı zamanda notlarınızı da keza, öyle ve bu oldukça hoş bir özellik. Paralı üyelik tipi Evernote’da da bulunuyor ancak çok gerekli olduğu söylenemez. Hem hatırlatıcı, hem gününüzü organize eden bir aplikasyon, hem de bir not defteri arıyorsanız; Evernote sizin için biçilmiş kaftan bir uygulama olacaktır. Uygulamayı iOS ve Android mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  • Google Keep

Google tarafından sunulan, sade ve basit bir not alma uygulaması ister miydiniz? Ne Todoist kadar şaşaalı ne de Evernote kadar tasarıma önem verilmiş olan Google Keep; hem küçük boyutu hem de renkli kağıtlar özelliği ile sunduğu not alma seçenekleri sayesinde olabildiğince kolay ve sade bir kullanım sunuyor. Hem Android hem de iOS mağazalarında bulabileceğiniz uygulamayı dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden senkronize halde açabiliyorsunuz. Bunun için Google hesabınızın olması ve Google Keep’e bu hesapla bağlanmış olmanız yeterli.

Akıllı Telefonunuz için En İyi Planlayıcı Uygulamaları

Akıllı telefon , cep telefonunun sağladığı klasik özelliklere, bilgisayar dünyasının bir ürünü olan PDA ’lerin özelliklerinin de eklenmesiyle tasarlanan gelişmiş mobil iletişim cihazıdır. Akıllı telefonlarda mobil işletim sistemleri bulunur bu sayede birçok farklı amaç için daha aktif bir şekilde kullanılabilir ve de neredeyse her iş için bir uygulama bulunabilir.

İşlemcileri bataryaların uzun süre dayanabilmesini sağlayan ARM tabanlı olur ve de karmaşık işlemleri sorunsuzca yapabilirler. Aynı zamanda çoğu akıllı telefonda Grafik İşlemci de mevcuttur. Bu sayede fazla poligon gerektiren kaliteli oyunları kolayca ve akıcı şekilde çalıştırabilirler.

en iyi fitness uygulaması iphone, ios spor uygulamaları, en iyi spor haber uygulamaları, apple en iyi egzersiz uygulaması, en iyi egzersiz programı, en iyi fitness antrenman programı, en iyi yoga uygulamaları, sworkit

Akıllı Telefonunuz Için En İyi Planlayıcı Uygulamaları Özet Bilgiler

 • Bu yazımda sizlerle 2016 yılının en iyi Android uygulamaları seçimimi paylaşacağım.  Telefon , bilgisayar, web, akıllı saat gibi bir çok dijital ortamda kolayca notlar alabilirsiniz.
 • Yeni Android telefonunuz için en iyi uygulamalar .  uygulamalarından biri olan Google Trips, bir sonraki seyahatinizde hem mükemmel bir planlayıcı hem de muhteşem bir
 • Veritabanında bulunan binlerce egzersiz ile egzersiz planlayıcısı , egzersiz günlüğü  TEST MERKEZİ / Dosya Konusu / Telefonunuz İçin En İyi Egzersiz Uygulamaları .
 • Sizin seçtiğiniz gereksiz uygulamaları uyutuyor.  ACR ücretsiz bir " Telefon Görüşmesi Kayıt" uygulamasıdır .  ACR Play Marketteki en iyi görüşme ve arama kayit programıdır.
 • telefonunuzun ve ya tabletlerinizin tüm dosyalarını görüp kontrol edebileceğiniz en basit uygulama .  ve akıllı telefonunuz ile tüm notlarınızı görüntüleyebileceğiniz bir uygulama .
 • Probilgi ailesi olarak akıllı telefon kullanan okuyucularımız için en iyi 20 akıllı telefon uygulamasını seçtik ve size sunuyoruz. İşinize yaraması ümidiyle.
 • Bildiğiniz üzere gelişen teknolojiyle beraber akıllı telefon piyasası dışında uygulama piyasası da gayet canlı bir durumda.  en iyi cep telefonu uygulaması .
 • Akıllı telefonları bu denli popüler kılan en önemli ayrıntı tabiki de telefona yükleyip kullanabileceğiniz uygulamalar .  Facebook Yorumları. Anın En İyileri .
 • Akıllı telefonunuzdan tam anlamıyla faydalanmak için telefonunuzda bazı uygulamaların olması.  En İyi 20 Android Uygulama . 1. Chrome Tarayıcı.
 • Ana Sayfa Android Akıllı Telefonlar için En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları .  nasıl yapılır yada en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları hangisidir onları göreceğiniz..

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir