Akıllı Saat Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Çağımız, akıllı telefon çağını bile atlattı. Şimdi moda akıllı saatlerde. Peki bu akıllı saatlerin çeşitleri nelerdir? Ne gibi özellikleri vardır?

Apple Saat serileri 2


Akıllı saatlerin en iyisi ve en akıllı gözlemcisidir. Yüzerken dahi kullanabileceğiniz bu telefonun özelliği sayesinde, yanınızda telefon taşımanıza gerek kalmıyor. Geçen yılki modelden zaten iyi olan batarya daha da geliştirilmiştir. Her ne kadar günlük olarak şarj etmek en iyisi olsa da, şarjı bir günden daha uzun sürmektedir. Ekranı çok parlaktır, bu yüzden en güneşli günlerde bile kolayca kullanılabilmektedir. 38mm ve 42mm olmak üzere iki boyutta satılmaktadır.

Samsung Gear S3


Samsung’un en yeni akıllı telefonu. Bluetooth sayesinde akıllı telefonunuza bağlanabilmektedir. İki stilde üretildi. Her ikisi de suya dayanıklıdır. Dönen çerçeve, uygulamaları denetlemek için kullanılabilir. Örneğin sıcaklığınızı öğrenmek için aşağı yukarı sallamanız yeterlidir. 2017 yılında telefona dijital ödeme özelliği eklenmesi bekleniyor.

Apple saat serileri 1


Eğer saatinizin suya dayanıklı olup olmaması sizin için önemli değilse, bu modeli seçebilir daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Antrenmanlar sırasında kalp ritminizi ölçecek monitörü vardır. Hızlı çipe sahiptir, böylece uygulamalar çok hızlı bir şekilde açılıp kullanılmaktadır. Tek renkte mevcuttur fakat alüminyum kaplama modeli mevcuttur.

Withings Activité Pop


Bu saat, hem ekonomik, hem muhteşemdir. Zaman ve egzersiz özellikler için kendi elleri vardır. Diğer saatlerde bulunan özelliklere sahiptir. Cama tkladığınızda alarm sistemi açılmaktadır. Yüzerken rahatlıkla kullanılabilir, ve otomatik olarak yüzerken harcadığınız kaloriyi sayabilmektedir. Standart bir saat piline sahiptir. Pilinin ömrü 8 ay civarında sürebilmektedir.

Samsung Gear S2

Geçen yılın modelini seçmek, teknolojiyle para kazanmanın her zaman basit bir yoludur. S2’nin fiyatı düşmesine rağmen çok iyi çalışmaktadır. Yeni S3 ile aynı döner çerçeveyi kullanıyor ve pil ömrü uzuyor, ancak yine de iki günde bir şarj edilmesi tavsiye edilir. Ekranı, Apple’ın ekranları kadar keskindir. Samsung’un kendi Tizen işletim sistemini kullanıyor, bu da iyi bir özellik ancak aps sayısının sınırlı olduğu anlamına geliyor.

Pebble 2 SE


Pebble şirketi, ilk akıllı saatleri çıkaran markadır. Yalnız marka kapatıldığını ilan etmiştir. Bu yüzden yeni uygulamalar bu saati desteklemeyebilir. Zindelik ve uyku izleme için özel uygulamalar vardır, metin ve e-posta bildirimleri alabilirsiniz ve bazı uygulamalar için ses girişi bile var.

Akıllı Saat Almak İsteyenlere Tavsiyeler

akıllı saat tavsiye 2016, en iyi akıllı saat hangisi 2016, akıllı saat kullanıcı yorumları, ucuz akıllı saat önerisi, kronoz akıllı saat, guess akıllı saat, akıllı saat almayı düşünüyorum tavsiye, akıllı saat öneri 2016

Akıllı Saat Almak İsteyenlere Tavsiyeler Özet Bilgiler

  • Mesaj Linkini Kopyala. Şikayet. Merhaba arkadaşlar, akıllı saat almak istiyorum fakat kararsız kaldım.  Sizce 300 lira civarı hangi akıllı saati almalıyım?
  • 2015 05 07 11:09:18 Akıllı Saat almak istiyorum tavsiyelere ihtiyacım var.  Ardından bana hangi özellikleri olan Akıllı saate ihtiyacım var diye araştırmaya koyuldum.
  • Arkadaşlar akıllı saat almak istiyorum sorularım var lütfen cevaplar mısınız? 1 )Attığım linklerden hangisinde mesaj gönderme seçeneği var. 2 )Yurt
  • bilekliği üzerine eklenmiş bir akıllı saat .  ile CES 2015’te yerini aldı .  İşte tasarımı ile fark yaratan bir başka isim.  ve üstelik size bazı ufak antrenman tavsiyeleri sunuyor.
  • Akıllı saat önerisi Saat . 28 Eylül 2014.  kadar kullan dedi. bu yüzden yeni bir saat almam lazım. çok ucuz bir akıllı saat almak istiyorum . özellik benim için önemli değil sadece
  • akilli saat alacaklara tavsiyeler . şükela: tümü
  • Akıllı saat piyasasında rekabetin artmasıyla birlikte en iyi akıllı saati seçmek artık hiç te kolay değil.  İyi araştırmadan almamanızı tavsiye ederim.
  • 400 TL’ye kadar bütçe ile satın alınabilecek en iyi akıllı saatleri bir araya getirdik. İşte bu fiyat skalasının yıldızları… Türkiye’de saat , erkek ve
  • bir akıllı saat tavsiye edebilir misiniz?  özellikleri olan uygun fiyatlı güvenilir bir saat var mı?  Ben bile almayı düşünüyorum şahsen.  Cem @cemturgor. tavsiyelere açığım ?.
  • Listelerimiz. Dünya. Sistem Tavsiyeleri . Hediye Çekilişlerimiz.  › Forumlar › Yurtdışı Alışverişi › Aliexpress ten akıllı saat almak istiyorum .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir