Akıllara Durgunluk Veren Olay! Polis Seri Katille Selfie Çekti

Polis seri katil ile selfie çekti sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Türkiye’nin konuştuğu ve günlerdir aranan seri katil İzmir’de yakalandı. Katilin yakalandığı haber gündeme bmba gibi düşerken akşam saatlerinde sosyal medyada yayınlanan bir görüntü ise görenleri hayrete düşürdü! İşte o görüntüler…

Böylesi Yok dedirten haberin merkezi İzmir. Polisin günlerdir aradığı seri katil Atalay Filiz, sabah saatlerinde İzmir’de yakalandı.

Filiz’in yakalanmasının yankıları sürerken başka bir görüntü gündeme bomba gibi düştü.

 

O görüntüye ait olan bu fotoğraftaki gömlekli kişi seri katil şüphelisi Atalay Filiz. Yüzü kapalı elinde telefonu bulunan kişi ise İzmir Emniyeti’nde görevli olduğu iddia edilen bir polis. Polis olduğu belirtilen kişi Atalay Filiz ile selfie çekerken görüntülendi.

Akıllara durgunluk veren bu görüntüler sosyal medyaya yansıyınca tepkiler de çığ gibi büyüdü.

Görüntülerde polis memuru bu kadar uzun süre kaçmayı başardığı için Atalay Filiz’i tebrik ediyor. Atalay Filiz ise polis memurunun selfie isteğini geri çevirmeyerek, “Gel abi yapalım” diyor.

Polis memuru Atalay Filiz’e “Selfie yapayım ben gel… Seni tebrik ediyorum. Üç sene kaçmayı başardın ya bu memlekette… Sana ne diyeceğimi bilmiyorum artık” diyor.

Sosyal medyada hızla yayılan bu video ise tartışma yarattı. Atalay Filiz ile selfie çeken ve bunu fotoğraflayan polis memurları hakkında ise soruşturma başlatıldı.

  • Polis seri katil ile selfie çekti sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü.  Akıllara durgunluk veren bu görüntüler sosyal medyaya yansıyınca tepkiler de çığ gibi büyüdü.
  • Akıllara Durgunluk Veren Olay ! İstanbul ve Ankara'da öldürülen 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay Filiz, İzmir'in Menderes ilçesinde yakalandı.
  • Uzun uğraşlar sonucu İzmir'de yakalanan seri katil Atalay Filiz'le, İzmir Emniyeti'nde görevli olduğu iddia edilen bir polis memuru özçekim yaptı.
  • HİNDİSTAN'da akıllara durgunluk verecek bir olay yaşandı. Geçtiğimiz Çarşamba günü doğum yapan 30 yaşında kadın çift başlı bir bebek dünyaya getirdi.
  • Akıllara Durgunluk Veren Olay ! Polis Seri Katille Selfie Çekti Böylesi Yok! Polis seri katil ile selfie çekti sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü.
  • Ana Sayfa. Gündem. Hastanede akıllara durgunluk veren hırsızlık.
  • atan İnside Man (İçerideki Adam), akıllara durgunluk veren senaryosuyla uzun yıllar konuşuldu.  işleyenleri kendi yöntemiyle öldüren sadist bir seri katilin peşine düşerler.
  • (Görüntülü Haber) İSTANBUL DA İKİ AYRI SUÇ ÖRGÜTÜ ÇÖKERTİLDİ. aydinses. Hastanede akıllara durgunluk veren hırsızlık. Doğan Haber Ajansı.
  • Seri Katil Zanlısı Atalay Filiz’in Akıllara Durgunluk Veren Hikayesi.  çıkanların yanı sıra, dikkat çeken diğer bir nokta da bir polis memurunun kendisiyle çektirdiği selfie oldu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir