Ahmet Kural’ı Yine Öldürdüler!

Ahmet Kural öldü mü? Sosyal medya, Ünlü oyuncu Ahmet Kural’ı yine öldürdü. Ahmet Kural’ın öldüğüne dair yayılan iddialar sosyal medyayı salladı.


Ünlü oyuncu Ahmet Kural hakkında çıkan ‘öldü’ haberleri sosyal medyayı salladı. Bu söylentiler sonrasında Ahmet Kural kısa sürede Twitter’da Trend Topic oldu.

Kural, hakkında daha önce de ‘öldü’ iddiası çıkmıştı. Bu haberlere tepkş gösteren Kural, twitter’dan açıklama yapmıştı: “İnsanın kendi ölüm haberini görmekte varmış. Çıkan haberler asılsızdır. Hepinize selam olsun …”

Aslında sosyal medyada bu hep yapılıyor. Belli dönemde bazı ünlü isimlerin hayatına ilişkin yanlış paylaşımlarda bulunanlar çıkıyor. Ve bu bilginin doğru olup olmadığını bilmeden kısa sürede yayılıyor. Sorumsuz kişilerin başlattığı bu yalan haber furyası hem ismi geçen ünlü kişiyi hem de ailelerini zora sokuyor.

Son dönemde başarılı ve gişe rekoru kıran filmleri ile dikakt çeken Ahmet Kural, en son ‘Düğün Dernek 2: Sünnet’ filminde ‘Tüpçü Fikret’ karakterini canlandırmıştı. Oynadığı dizi filmler ile de gündeme gelen Kural, partneri Murat Cemcir ile Türk sinemasının yeni dönemde dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor.

Ahmet Kural , Türk oyuncu .

  • Ahmet Kural ’ ı Yine Öldürdüler ! Haber Böylesi Yok . 21/03/2016.  Bu söylentiler sonrasında Ahmet Kural kısa sürede Twitter’da Trend Topic oldu.
  • Ahmet Kural , iddialara yine Twitter üzerinden yanıt verdi.     " Ahmet Kural öldü" şeklinde sosyal medya üzerinden dolaşıma sokulan yalan bilgi kısa sürede yayıldı.
  • Genç oyuncu Ahmet Kural 'ın öldüğüne haberler sosyal medyayı salladı.  Ahmet Kural ' ı öldürdüler ! 13.03.2015 Cuma 22:19 (Güncellendi: 13.03.2015 Cuma 22:37).
  • Ahmet Kural ' ı Öldürdüler . Sosyal medya trolleri yine ünlü oyuncu Ahmet Kural ' ı öldürdü .
  • Genç oyuncu Ahmet Kural öldü haberleri sosyal medyаyı sаllаdı. Ahmet Kural öldü şeklindeki haberler kısa sürede Twitter'ın Türkiye gündemine oturdu .
  • Ahmet Kural 'I öldürdüler !  Ahmet Kural da bu haberler üzerine Twitter üzerinden bir açıklama yaparak "İnsanın kendi ölüm haberini görmekte varmış.
  • Ahmet Kural ' ı Öldürdüler . 21 Mart 2016 Pazartesi 20:48.  hafta ünlü bir ismi öldürmekle fenomen haline gelen sosyal medyanın trollerinin bu haftaki hedefinde Ahmet Kural vardı.
  • Ahmet Kural ' ı öldürdüler ! Yorum Yaz. Kültür Medya. Genç oyuncu Ahmet Kural 'ın öldüğüne haberler sosyal medyayı salladı.  Soba yine can aldı.
  • Ahmet Kural dün öldü haberleri ile sosyal medyayı salladı. Kardeş Payı'nın başarılı oyuncusu Ahmet Kural hakkında çıkan öldü haberleri sonrası isyan etti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir