Adana’nın ilk cinayeti


2017 yılının iilk cinayeti Adana da yaşandı. Araç içerisinde bulunan vatandaş başından tabancayla vurularak öldürüldü.Polis ekipleri Cinayeti Araştırıyorlar. Olay yerinde yaşamını kaybeden şahsı vuran kişi veya kişileri bulmak için polis araştırma başlattı. Alınan  bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesi Ova Mahallesi 44002 sokak üstünde bir şahsın otomobilinde vurulmuş olduğu anonsu üstüne polis ekipleri vaka yerine gitti. Yapılan incelemede yol kenarında motoru çalışır halde bulunan 01 KS 534 plakalı otomobilin direksiyonunda adı öğrenilemeyen bir kişi başından vurulmuş halde bulundu. Olay yerine gelen acil servis ekiplerince yapılan incelemede şahsın, olay yerinde  hayatını kaybettiği belirlendi. Yaşanan cinayetle ilgili araştırmalar devam ederken katil zanlısı da aranıyor.

Adana’nın ilk cinayeti

Koordinatlar : 37°0′N, 35°19′E

Adana, Türkiye ‘nin bir ili ve en kalabalık altıncı şehri. 2016 yılı verilerine göre, 2.201.670 nüfusa sahiptir. İlin yüzölçümü 13.844 m2’dir. İlde km2’ye 159 kişi düşmektedir.

2016 yılında TÜİK verilerine göre 4’ü anakent ilçesi olmak üzere toplam 15 İlçesi ve belediyesi vardır. Bu ilçelerde 829 mahalle bulunmaktadır.

Türkiye’deki altıncı büyük metropolitan alan olup ülkenin önde gelen bir ticaret ve kültür merkezidir.Maden zengini 4. bölge olan Adana; krom , demir , manganez , kurşun ve çinko yatakları açısından önem taşımaktadır.

Adana’nın merkezi; Mersin , Adana, Osmaniye ve Hatay illerini kapsayan coğrafi, ekonomik ve kültürel bir bölge olan Çukurova ‘nın merkezinde bulunur. Yaklaşık 5,62 milyon insana ev sahipliği yapan bölgenin büyük bir bölümü, tarıma oldukça elverişli, geniş ve düz bir arazidir.

adanada korkut özgün cinayeti, adana yılbaşı cinayeti, adana korkut özgün, adanada cinayetler son dakika 2017, adana alihocalı köyü cinayeti, korkut ozgun, adana’da son dakika haberleri yüreğir, gökhan toksöz

Adana’nın Ilk Cinayeti Özet Bilgiler

  • 2016 yılının son cinayeti ile 2017 yılının ilk cinayeti Adana ' da işlendi.  Polis olayla ilgili 5 kişiyi gözaltına aldı. Polis bu esrarengiz cinayeti çözmeye çalışıyor.
  • Adana 'da bir kişi, yeni yılın ilk saatlerinde otomobilinin içinde başından tabancayla vurularak öldürülmüş halde bulundu. İHA, 1 Ocak 2017 Pazar.
  • İzle
  • Son Dakika Haberi: 2016 yılının son cinayeti ile 2017 yılının ilk cinayeti Adana 'da işlendi.  Polis bu esrarengiz cinayeti çözmeye çalışıyor.
  • IHA. Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın. Adana ’da bir kişi, yeni yılın ilk saatlerinde otomobilinin içinde başından tabancayla vurularak öldürülmüş halde bulundu.
  • 2016 yılının son cinayeti ile 2017 yılının ilk cinayeti Adana ’da işlendi.  Polis olayla ilgili 5 kişiyi gözaltına aldı. Polis bu esrarengiz cinayeti çözmeye çalışıyor.
  • Adana 'da, 2017'nin ilk saatlerinde lüks bir otomobilin içinde başından tabancayla vurulmuş bulunan Korkut Özgün'ün cinayete kurban gittiği belirlendi.
  • 2016 yılının son cinayeti ile 2017 yılının ilk cinayeti Adana ' da işlendi.  Polis olayla ilgili 5 kişiyi gözaltına aldı. Polis bu esrarengiz cinayeti çözmeye çalışıyor.
  • 2017 yılının iilk cinayeti Adana da yaşandı. Araç içerisinde bulunan vatandaş başından tabancayla vurularak öldürüldü.Polis ekipleri Cinayeti Araştırıyorlar.
  • ADANA 'da yeni yılın ilk saatlerinde otomobil içerisinde başından tabanca ile vurulmuş  5 kişi ile buluştuğunu para yüzünden çıkan kavga sonrası cinayetin işlendiğini belirledi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir