Acun Ilıcalı Sözünü tuttu! Şırnak Survıvor Başlıyor

Şırnak Survıvor başlıyor… Acun Ilıcalı sözünü tuttu. Beytüşşebap’taki Günyüzü köyüne “Survivor” parkuru yapılıyor. Köye giden Acun Medya ekibi, parkur yapılması için ön çalışmalara başladı.


Şırnak’ta Günyüzü köyündeki çocuklar, kendi kurdukları parkurla Survıvor yarışması düzenliyordu. 8 ila 13 arasındaki çocuklar Acun Ilıcalı’yı ve “Survivor”ı çok sevdiklerini anlatmışlardı. Bu olayı duyan Acun Ilıcalı, Dominik’te “Survıvor Adası”ndan tweet atıp müjdeyi vermişti.

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabı üzerinden köye parkur yaptıracağını duyurdu. Ilıcalı, sözünü tuttu. Ve bir kaç gün içinde ekibini köye yolladı.

Köye gelen Acun Medya’dan 4 kişilik ekip, ön çalışmaları yaptı. Ve Parkurun yapılacağı alanda incelemelerde bulundu. Çocukların sevinç çığlıkları arasında karşılanan ekip, çocuklara hediye dağıtmayı da unutmadı.


Köylüler ise Ilıcalı ve ekibine teşekkür etti. Ekibe yardımcı olan köy muhtarı, “Acun Ilıcalı ve ekibine çok teşekkür ederiz. Acun Medya ekibini misafirimiz ettik. Köyümüze ses verdiği için çok teşekkür ederiz” dedi.

Çocukların ise yüzünde güller açtı. Kameralara konuşan çocuklar “Acun Medya ekibi köyümüze geldi çok sevindik. Bize hediyeler verdiler. Bizde evimizde ağırladık. Buraya geldikleri için çok sevindik, çok mutluyuz” dediler.

Ali Acun Ilıcalı veya en bilindik adıyla Acun Ilıcalı ; Türk sunucu, yapımcı ve girişimci. Acun Medya ‘nın kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. TOBB Genç Girişimciler Kurulu üyesidir. Kadıköy Anadolu Lisesi mezunudur.

Televizyonculuğa Show Tv ‘de Beşiktaş muhabirliği ile başlamıştır. 2002 yılında ” Acun Firarda ” adlı gezi-eğlence içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. Programda Acun Ilıcalı’ya kameraman Feridun, Çaykun Ertan ve Esat Yöntunç yardımcı olurken,  Şebnem Schaefer ‘de programın moda bölümü için ekipte yer almıştır. 2006 yılında program sona ermiştir. 2004 yılında ” Acun Medya ” adlı şirketi kurmuştur. 2004-2006 yılları arasında ” Fear Factor ” adlı korku-gerilim içerikli televizyon programının; 2007-2010 yılları arasında ” Var mısın Yok musun ” adlı yarışma içerikli televizyon programının; 2006 yılında ” Survivor Türkiye ” adlı yarışma içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2007-2008 yılları arasında ” Yoksa Rüya mı? ” adlı aktüel içerikli televizyon programının; 2008-2014 yılları arasında ” Söyle Söyleyebilirsen ” adlı ses yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını yapmıştır. 2009 yılında ” Devler Ligi ” adlı futbol içerikli televizyon programının; 2009 yılında ” Yetenek Sizsiniz Türkiye ” adlı yetenek yarışması içerikli televizyon programının; 2010-2011 yılları arasında ” Yok Böyle Dans ” adlı dans yarışması içerikli televizyon programının; 2011 yılında; ” O Ses Türkiye ” adlı ses yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. Çalışanlarıyla birlikte ” Acunn.com ” adlı portal internet sitesini kurmuştur. 2013 yılında Show Tv ‘den ayrılıp, Star Tv ‘ye geçmiştir. 2013 yılında; ” 3 Adam ” adlı televizyon programının yapımcılığını yapmaya başlamış, çalışanlarıyla beraber ” Sekiz.com ” adlı giyim içerikli İnternet sitesini kurmuş, ” MNG Shop ” adlı televizyon kanalına %40 ortak olmuş ve Doğuş Yayın Grubu ortaklığında ” Tv8 ” adlı televizyon kanalını satın almıştır . 2014 yılında; Star Tv ‘den ayrılmış ve ” Ninja Warrior Türkiye “, ” Para Bende “, ” Hülya Avşar Show “, ” Arda’nın Mutfağı “, ” Aileler Yarışıyor “, ” Ver Fırına “, ” Kel Alaka “, ” Akademi “, ” Ütopya ” adlı televizyon programlarının; 2015 yılında ” Rising Star Türkiye “, ” İşte Benim Stilim ” adlı televizyon programlarının yapımcılığını yapmıştır. 2016 yılında “İşte Benim Stilim Ünlüler” adlı yarışma programının yapımcılığını yapmaya başlamıştır. 2008 yılında ilk kez Türkiye ‘de vergi rekortmenleri arasına girmiştir. 2011 yılında ₺2.836.191 gelir vergisi tahakkuk ederek, Türkiye ‘de gelir vergisi listesinde 62. olmuştur. Türkiye’de yer alan üniversiteler de ve Anadolu’nun farklı yerlerinde stand-up gösterileri yapmıştır. Gösterilerinde meslek hayatı boyunca başına gelenleri mizahî bir dille izleyicilere anlatmıştır. 7 Ekim 2016 tarihi itibariyle Shop90 adlı televizyon kanalını kapatarak TV8,5 adlı spor kanalı yayına başlamıştır.

  • Acun Ilıcalı sözünü tuttu . Beytüşşebap’taki Günyüzü köyüne “ Survivor ” parkuru yapılıyor. Köye giden Acun Medya ekibi, parkur yapılması için ön çalışmalara başladı .
  • Acun Ilıcalı , İhlas Haber Ajansı’nın (İHA) haberi üzerine, Şırnak ’ın Beytüşşebap ilçesi Günyüzü köyündeki çocuklar için “ survivor ” parkuru yapacağına ilişkin sözünü tuttu .
  • Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı , Şırnak ’ın Beytüşşebap ilçesi  “ Survivor ” parkuru yapacağına ilişkin sözünü tuttu .  dün Acun Medya’dan 4 kişilik ekip gelerek, ön çalışmalara başladı .
  • Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı , Şırnak 'ın Beytüşşebap ilçesi  " survivor " parkuru yapacağına ilişkin sözünü tuttu .  dün Acun Medya'dan 4 kişilik ekip gelerek, ön çalışmalara başladı .
  • Şırnak ’taki çocukların kendi imkanlarıyla kurdukları Survivor parkurunu gören ve  için gerçek bir parkur kuracağını açıklayan Acun Ilıcalı sözünü tuttu ve çalışmalara başladı .
  • İstanbullu Gelin dizisinin macerası başlıyor !31 dakika önce.  Ana Sayfa > Foto Galeri > Acun Ilıcalı ’nın Survivor ile ilgili yeni açıklamaları çok konuşuluyor.
  • Şırnak , Beytüşşebap, Survivor , Acun Ilıcalı .  çocuklar için “ survivor ” parkuru yapacağına ilişkin sözünü tuttu .  köyde parkur yapılması için ön çalışmalara başladı .
  • Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı , Şırnak ’ın Beytüşşebap ilçesi  “ Survivor ” parkuru yapacağına ilişkin sözünü tuttu .  dün Acun Medya’dan 4 kişilik ekip gelerek, ön çalışmalara başladı .
  • Acun Ilıcalı sözünü tuttu . İHA. 26 Ekim 2016 Çarşamba. Acun Ilıcalı söz verdiği üzere Şırnak 'ın Beytüşşebap ilçesine gerçek Survivor parkurunu kurdurdu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir