Serenay Sarıkaya Hayaline Kavuştu

Sevilen dizi oyuncusu Serenay Sarıkaya ve sevgilisi Kerem Bürsin, tatillerine Amerika devam ediyorlar. Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan, kızıyla hasret gidermek için geçtiğimiz hafta ünlü çifti ziyarete gitti.

Serenay Sarıkaya, sevgilisi Kerem Bürsin’i ve annesini ilk kez Los Angeles’ta tanıştırdı. Güzel oyuncu, Bürsin’in çektiği fotoğrafı “Bir başka hayal gerçek oldu” notuyla paylaştı.

FOTOĞRAFI KEREM BÜRSİN ÇEKTİ

 


Los Angeles sokaklarında turlayan anne-kızın fotoğrafını Serenay’ın sevgilisi Kerem Bürsin çekti.

Sarıkaya ise fotoğrafı şu sözlerle paylaştı: “Yıllar önce imkânsız gibi görünen bir başka hayalin gerçekleştiğinin belgesi olsun diye bunu buraya koyuyorum.”

Serenay Sarıkaya , Türk oyuncu ve model . 15 yaşındayken katıldığı bir güzellik yarışmasında jüri özel ödülünü aldı. Aynı yıllarda Plajda adlı bir sinema filminde rol alarak oyunculuğa adım attı.

İlk oyunculuk deneyimini Şaşkın filmiyle kazanan Sarıkaya, sonrasında Plajda filminde rol aldı. İlk kez Sinan Çetin ‘in Peri Masalı dizisinde yer alarak dizi oyunculuğuna başladı ve yine aynı yıl Sinan Çetin tarafından hazırlanan Limon Ağacı dizisinde ilk başrolünü üstlendi. Dizinin sona ermesinin ardından Adanalı dizisinde rol almaya başladı. 2010 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Gizem Memiç ‘in ardından ikinci oldu ve Türkiye’yi Miss Universe yarışmasında temsil etmeye hak kazandı. Ardından Lale Devri ve Medcezir dizilerinin başrolünde yer alarak popüleritesini arttırdı. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filminde seslendirme yapan Sarıkaya Behzat Ç. Ankara Yanıyor filminde de rol aldi.

Dizi ve sinema filmlerinde oynamasının yanı sıra Sarıkaya, reklam filmlerinde de yer aldı ve bazı önemli markalarında reklam yüzü oldu. 2014 yılında GQ Türkiye tarafından yılın kadını seçildi. Bugüne kadar iki Altın Kelebek Ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

  • Serenay Sarıkaya Hayaline Kavuştu . Haber Böylesi Yok . 08/02/2016.  Serenay Sarıkaya , sevgilisi Kerem Bürsin’i ve annesini ilk kez Los Angeles’ta tanıştırdı.
  • Serenay Sarıkaya , geçtiğimiz günlerde başka bir hayaline daha kavuştu .  Bu iddia hakkında ne Kerem Bürsin’den ne de Serenay Sarıkaya ’dan açıklama geldi.
  • Uzun bir süredir Amerika'da tatil yapan çiftin yanına, geride bıraktığımız haftalarda Serenay Sarıkaya 'nın annesi Ümran Seyhan da katılmıştı.
  • Serenay Sarıkaya , sevgilisi Kerem Bürsin’i Los Angeles’ta annesiyle tanıştırdı. Güzel oyuncu, Bürsin’in çektiği fotoğrafı “Bir başka hayal gerçek oldu“ notuyla paylaştı.
  • Pastanede paspas yapan ardından da simit satan Erkoçlar, şimdi ise uzun süredir hayal ettiği bir işe kavuştu .  Serenay Sarıkaya 'ya ünlü oyuncudan yanıt geldi.
  • Serenay Sarıkaya ’nın televizyonda olup olmayacağı merak konusu olmuştu.  Serenay Sarıkaya ’nın dizisi hayal kırıklığı yaratacak. 18 Şubat 2017 Cumartesi.
  • Gecenin sürprizini Serenay Sarıkaya yaptı.
  • Tüm foto galeriler →. Fotoğraf: 39/39. İşte Serenay Sarıkaya ' nın geçmişten bugüne olan değişimi Benzer Galeriler. 7 ayda 73 kilo vererek hayaline kavuştu .
  • Tweet. Tolgahan Hayaline Kavuştu . 23 Aralık 2011 10:37.  Serenay ’ı hediye yağmuruna tutarım Serenay ( Sarıkaya ) bana en son bir yüzük aldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir