5 Adımda Kolayca İki Google+ Hesabını Birleştirme

İki Google+ hesabını birleştirme nasıl yapılır? Google Plus’ta açtığınız iki veya daha fazla sayfanızı ve takipçilerini tek bir sayfada birleştirmek isterseniz bu çözüm rehberimize gözatmanızı öneririz. How To Transfer / Merge Your Google+ Accounts

 


Sayfalarınızı birleştirmeye başlamadan önce Google hesabınıza girip bu adresüzerinden yedek almanızı öneririz

Yedek alırken Google Sayfanızı seçip aldağınız yedek formatını da seçtikten sonra yedek alabilirsiniz.

Yedek aldıktan sonra transfer işlemi için ve önemli duyurular için bu sayfayı da okumayı ihmal etmeyin

Daha sonra sayfayı taşıyacağınız adresi ziyaret edin. Burada Google+ bağlantılarınızı başka bir hesaba taşıyın butonunu tıklayın

Resimdeki kutucuğa sayfanızı taşıyacağınız ve sayfa sahibi olacak hesabın gmail adresini girin.


Final işlemi sayfasındaki transfer butonuna tıklayın. Verilen süre içinde hesaplarınız birleştirilecektir.

Herkesin katkıda bulunabildiği özgür ansiklopedi Vikipedi’ye hoş geldiniz.


Vikipedi projesinin, 2003’te hayata geçen Türkçe koludur. Kurulduğu günden itibaren , internetin en geniş kaynak sitesi olma yönünde ilerlemektedir. Vikipedi, içeriği dünyanın her köşesinden gönüllü insanlar tarafından ortaklaşa hazırlanan açık kodlu, özgür, kâr amacı gütmeyen ücretsiz bir ansiklopedidir. Bu site viki teknolojisini kullanır, yani dünya üzerinde internete bağlı bilgisayarı olan herhangi bir kişi, -çok az sayıdaki korumalı sayfa dışındaki- tüm sayfalarda ekleme, çıkartma, düzenleme yapabilir. Yapılması gereken tek şey sayfanın üstünde bulunan “Değiştir” veya “Kaynağı değiştir” düğmelerinden birine basmaktır. Bu düğmeler, sayfayı değiştirmenizi ya da sayfaya ekleme yapmanızı sağlar.

Türkçe Vikipedi, diğer tüm dillerdeki Vikipedilerle birlikte, kâr amacı gütmeyen Wikimedia Vakfı ‘nın tescilli markasıdır. Vakfa ait Vikipedi’ye kardeş projeler de mevcuttur. Vikipedi’de ve kardeş projelerde, cesur olup sayfalara katkıda bulunmanız teşvik edilmekte ve istenmektedir. Siz de bilginizi bu ortaklaşa çalışma ortamında paylaşın.

Her maddede bulunan bağlantılar sizi diğer ilgili maddelere ve ek bilgilere yönlendirecektir. Vikipedi’nin yazı düzenleme kurallarına uygun olmak ve kabul edilebilir bir standartta olmak kaydıyla, bilgi eklemeniz, referans vermeniz, alıntılar eklemeniz memnuniyetle karşılanacaktır. Bilgi eklerken ya da sayfayı geliştirirken yanlışlıkla Vikipedi’yi bozacağınızdan korkmanıza gerek yoktur, çünkü diğer Vikipedistler hemen size tavsiyede bulunacaklar veya gerekiyorsa bariz hataları düzelteceklerdir. Ayrıca, Vikipedi Ansiklopedi Yazılımı “MediaWiki”, editör kaynaklı hataların kolayca geri alınabilmesini sağlayacak şekilde özenle tasarlanmıştır.

Vikipedi, esas olarak herkesin katkıda bulunabileceği sürekli genişleyen bir site olduğu için, nitelik olarak basılı başvuru kaynaklarından önemli şekilde ayrılır. Özellikle eski maddelerin daha anlaşılır ve dengeli olmasına karşın yenileri eksik, hatalı, ansiklopedik olmayan bilgilerle veya katkıda bulunmuş olan kişinin öznel yargılarıyla oluşturulmuş olabilir. Kullanıcılar, doğru bilgiye ulaşmak ve hatalı bilgilerin farkına varmak için bunu göz önünde bulundurmalıdırlar. Öte yandan, Vikipedi dinamiktir ve sürekli günceldir. İçeriğinin hazırlanması ve güncellenmesi sadece dakikalar veya saatler alır. Bütün bu hazırlama ve güncelleme işlemleri basılı ansiklopedilerde olduğu gibi aylar, hatta yıllar sürmez.

Eğer henüz yapmadıysanız, sizin birkaç dakikanızı ayırarak Vikipedi nedir, ne değildir sayfasını okumaya davet ediyoruz. Böylece Vikipedi’yi nasıl kullanacağınızı veya katkıda bulunacağınızı öğrenebilirsiniz. Ana konularla ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

İyi çalışmalar!

Ayrıca bakınız: Vikipedi:Hoş geldiniz

Vikipedi ile ilgili daha kapsamlı bilgi edinebileceğiniz Vikipedi maddesi.
Yardım ile ilgili sayfaların ve iletişim yollarının bulunduğu içindekiler sayfası.
Site hakkında duyurular için duyurular sayfası.

  • Ana Sayfa Teknoloji 5 Adımda Kolayca İki Google+ Hesabını Birleştirme .   How To Transfer / Merge Your Google+ Accounts.
  • Google+ hesaplarınızı birleştirerek tek bir hesap kullanmak istiyorsanız nasıl yapılır blogumuza hoşgeldiniz.  İki Google+ Hesabını Birleştirme için Yorum yap ve Puan ver.
  • birleştirebilmeleri ve her iki e posta ile de aynı hesaba çıkılmasını sağlamaları için gereken Google+ hesabını birleştirme işlemlerini sizlerle birlikte tekrarlayacağız.
  • Şu anda ayrı Google Hesapları 'nı birleştirmek mümkün değildir.  Gmail'e kaydolduysanız, ancak Gmail'i mevcut hesabınıza eklemediyseniz iki ayrı hesabınız vardır.
  • bir çok platformu içinde bulunduran Google hesabımızı nasıl koruruz ? İşte 5 Adımda Google Hesap Güvenliğini Arttırma.
  • Burada iki seçeneğimiz var birincisi Postaları şu adresten gönder  Sonraki adımda eski mail bilgilerinizi girip size uyan seçenekleri işaretleyin ve hesap ekle butonuna tıklayın.
  • Sonra iki kişi birbirine bağlıdır.  Döviz, Yahoo, Gmail ve diğer hesaplarını birleştirmek güçlendirir.  birleştirmek için adımları .  Nasıl iPhone kişileri kolayca yönetmek için.
  • ÖZET Bu hafta ki ödevimizde birleştirme ve sıralama algoritmasını inceleyip bubunla ilgili scratch programından yararlanarak bu konuyla ilgili ödevimizi oluşturduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir