4K TV’lerdeki Son Teknoloji Modeller

Panasonic Viera 65DX902B


Bu 65 inch TV , müthiş bir görüntüye sahip. Renkler parlak ve canlıdır. Ürünün ışığı o kadar güzel yansır ki, etraftaki bütün ışıkları karartmaktadır. Ekranın arkasındaki bal peteği tasarımı, ışığın ekran dışında hiçbir yere yansımamasını sağlar.

Samsung UE55KS7000


Samsungun bütün listelerinin en üstünde bulunan bu ürün, üstün görüntü ve ses kalitesiyle gerçek bir televizyon keyfi yaşatıyor. Tasarımı da oldukça şık olan bu televizyonun Kuantum noktaları sayesinde, bütün küçük ışık yansımaları, ekranın arkasından büyüyor ve görüntünün canlıymış gibi görünmesini sağlıyor.

Philips 43PUS6501


Philips, arka ışık sistemiyle liderliğini kimseye yansıtmıyor. Bu özellik sayesinde, Tv’de görülen görüntü arkasındaki duvara yansıtılabiliyor. Bu 43 inch ekran TV, alıcılara oldukça çekici ve sürükleyici olarak göz kırpıyor. Sadece yüksek kalitesiyle değil, uygun fiyatıyla da Philipsin bu ürünü oldukça uygun bir ürün.

Samsung UE65KS9500


Samsung, eğimli TV tasarımlarının öncülüğünü ediyor. Bu eğimler, aynı göz merceğimizin olduğu şekilde eğimli tasarlanmıştır. Aynı şekilde bu Tv’nin de arka ışık sistemi vardır. 65 inch kalitesiyle, ve HDR yetenekli içeriğiyle oldukça çekici bir ürün kılıyor kendisini. Ayrıca bu televizyon, kuantum nokta özelliğini kullanarak bize daha çekici bir görüntü veriyor.

LG OLED55B6V


Diğer Tv’lere göre, bu TV OLED sistemini kullanıyor. Her OLED pikseli, teker teker kendini kontrol edebilmekte, renkleri daha canlı olarak ekrana yansıtabilmekte, ve lokal karartma sayesinde ışığı daha güzel vermektedir. LG’nin TV işletim sisteminin üç özelliği vardır: erişebilir, basit ve zengin.

Sony KD-65XD9305BU


Bu TV, son zamanlarda tasarlanan TV’lerin, görüntü anlamında en güzel özelliklere sahip TV’lerinden biridir. 65 inch ekranı ve 4 cm klınlığıyla oldukça ince bir ekrana sahiptir. Bu TV, kapalı da olsa güzel bir görünüme sahiptir. Görüntü kalitesi muazzamdır.

Panasonic TX-58DX802B


Bu 58 inch TV , diğer TV’lerden farklı bir tasarıma sahiptir. Herkesin beğeneceği bir tasarım değil, ama farklı olduğu kesin. 4K ve HDR özellikleriyle bu televizyonun görüntü kalitesi çok güçlüdür. Bu, her alanda başarılı bir televizyondur.

4K TV’lerdeki Son Teknoloji Modeller

4K çözünürlüğü çoğunlukla dijital filmlerde ve bilgisayar grafiklerinde kullanılan bir çözünürlük formatıdır. 4K’da yatay çözünürlük yaklaşık 4.000 pikseldir. Yatay çözünürlük açıklanan oran aynı zamanda 720p ve 1080p dikey sayısını temsil eder.

samsung tv modelleri fiyatları, samsung 2016 tv modelleri, son teknoloji televizyon özellikleri, samsung 2017 tv models, panasonic 4k tv fiyatları, 2017 model televizyonlar, 2016 model televizyonlar, samsung 2017 tv modelleri

4K Tv’Lerdeki Son Teknoloji Modeller Özet Bilgiler

  • HD çözünürlüğe göre 4 kat daha fazla çözünürlük sunan 4 K televizyon modellerinde yer alan yeni teknoloji ‘Ultra HD Premium’ etiketiyle temsil edilecek.
  • 4 K televizyonlar, görüntü kalitesine önem verenlerin son zamanlardaki tercihi. 4 K televizyon alırkan hangi marka, hangi model seçilmelidir? sorusunun cevabını.
  • Televizyon Led Tv 4 K TV Oled Tv Curved Tv .  Son teknoloji televizyonlar 3D özelliği,smart tv özelliği gibi çeşitleri özellikler ile ön plana çıkıyor.
  • UHD ( 4 K ) televizyon almayı düşünüyorsanız bu haberimizi mutlaka okuyun.  Teknoloji dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misin?
  • Selam hacılar, Kodcu Herif olarak Webtekno için yazdığım bu ilk yazıda hayatımıza girmek için çaba gösteren yüksek çözünürlüklü 4 K video teknolojisini tanıyacağız.
  • “Yeni LG 4 K Ultra HD TV ’ lerin nefes kesen resim kalitesi, ev eğlence deneyimini gerçekten en üst seviyeye çıkarmak için en son teknoloji ColorPrime serisiyle desteklendi.”
  • Google Android TV en son sürümüyle birlikte Philips kendi özel Ambilight teknolojisi yeni modellerin çoğu için ilginç gelecek daha geniş bir 4 K TV başlatıyor.
  • 4 K TV ' lerde 3840×2160=8 milyon 294 bin 400 piksel bulunur.  LG’nin RGBW teknolojisi mevcut bazı LG Ultra HD TV modellerinde kullanılmaktadır.
  • AQUOS Beyond 4 K UHD TV 2015'in son dönemlerinde piyasaya çıkacak.  Fiyatlar ise 70 inç modelde 3200, 80 inç modelde 6000 dolar olarak belirtildi.
  • Samsung 55JS9000. Samsung 40JU6070 Serisi. Samsung 4 K Televizyon modelleri içerisinde en ucuz olan modellerden biri olan serisinin özelliklerini ele alalım.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir