48 saat sonra enkazdan sağ çıktılar

Tayvan’da cumartesi günü yerel saatle sabah 4’te 6,4 büyüklüğünde depremle sarsılmıştı. 40 saniye süren şiddetli depremin ardından yaklaşık 60 saat geçti. Arama kurtarma çalışmaları aralıksız devam ediyor. Sabah saatlerinde ise enkaz yığınları arasından iki kişi daha kurtarıldı.
Arama kurtarma ekiplerinin, şimdiye kadar 310 kişiyi yıkıntıların içinden sağ çıkardı.

 


Yetkililer ölü sayısının ise 38’e ulaştığını açıkladı. Depremin en fazla yıkıma neden olduğu Tainan’da hala 100’den fazla kişi kayıp.

 

Arama-kurtarma ekipleri, Tainan’ın merkezindeki 17 katlı binanın enkazında bir hayat belirtisi arıyor. Yakınındaki binalar ayakta kalmasına karşın Golden Dragon adlı apartmanın yerle bir olması yetkilileri harekete geçirdi.

Tayvan’da 1999 yılında meydana gelen 7,6 büyüklüğündeki depremde 2 bin 300 kişi yaşamını yitirmişti.

 

Muhsin Yazıcıoğlu’ , Türk siyasetçi, Ülkücü lider. Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı, 19., 20., ve 23. dönem TBMM Sivas milletvekili ve Büyük Birlik Partisi ‘nin kurucusu ve ilk genel başkanıdır. 25 Mart 2009 tarihinde helikopter kazasında Kahramanmaraş ‘ta şüpheli bir şekilde hayatını kaybetti.

  • Tayvan'da şiddetli depremin ardından yaklaşık 48 saat geçerken enkaz yığınları arasından iki kişi daha kurtarıldı.
  • Enkazdan Sağ ÇıktılarTayvan’da Depremden 48 Saat Sonra Enkazdan Sağ Çıktılar .
  • Tayvan’da şiddetli depremin ardından yaklaşık 48 saat geçerken enkaz yığınları  Arama kurtarma ekiplerinin, şimdiye kadar 310 kişiyi yıkıntıların içinden sağ çıkardığı bildirildi.
  • Ana Sayfa Türkiye 48 saat sonra enkazdan sağ çıktılar .  Arama kurtarma ekipleri, Tainan’ın merkezindeki 17 katlı binanın enkazında bir hayat belirtisi arıyor.
  • Tayvan'da enkaz altında canlı bulma umudu sürüyor. Sheryllgabrielle 4929. 1 izlenme.
  • Şanlıurfa'da IŞİD operasyonu: 'Canlı bomba kuryesi' gözaltına alındı. Kapat. 48 saat sonra enkazdan sağ çıktılar .
  • Ana Sayfa Güncel Haber 48 saat sonra enkazdan sağ çıktı .  48 saat sonra enkaz altında kurtarıldıklarını duydum ama inanamadım.
  • İLGILI HABERLER: tr ronews /2016/02/08/tayvan da depremden 48 saat sonra enkazdan sag ciktilar .
  • Tayvan ’da şiddetli depremin arkasında takriben 48 saat geçerken yıkıntıilginç yığınları  Enkazdan Sağ ÇıktılarTayvan ’da Depremden 48 Saat Sonra Enkazdan Sağ Çıktılar .

Tags:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir