45 bilişim uzman yardımcısı alınacak

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna (BTK) 11-12 Şubat tarihlerinde yapılacak olan mülakatla 45 Uzman yardımcısı alınacak.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna (BTK), yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamada yapılacak giriş sınavıyla sosyal bilimler alanında 5, hukuk alanında 20, mühendislik alanında 20 bilişim uzman yardımcısı alınacak.

Kurumun web sitesindeki (www.btk.gov.tr) başvuru formunu doldurarak, elektronik ortamda gönderen adaylar, arzu edilen belgelerle 16-20 Ocak’ta Kurumun Ankara’daki binasına bizzat ya da posta ile başvuru yapacak.

11-12 Şubat’ta yapılacak yazılı sınava katılacak adaylar, Kurumun resmi web sitesinde ilan edilecek.

 

45 bilişim uzman yardımcısı alınacak

btk uzman yardımcılığı maaş, btk uzman yardımcılığı sınav soruları, usom nedir, btk başvuru hacker, btk iş başvuru formu, bilişim uzman yardımcılığı sınav soruları, btk hacker başvuru formu, btk siber ordu başvuru

45 Bilişim Uzman Yardımcısı Alınacak Özet Bilgiler

  • Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, 45 bilişim uzman yardımcısı alacak .  alanında 5, hukuk alanında 20, mühendislik alanında 20 bilişim uzman yardımcısı alınacak .
  • Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), 45 bilişim uzman yardımcısı alımı için sınav açtı.
  • Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), 45 bilişim uzman yardımcısı alımı için sınav açtı.
  • Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), 45 bilişim uzman yardımcısı alacak .
  • BTK, 45 uzman yardımcısı alacak .  Teknolojileri ve İletişim Kurumuna yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamada yapılacak giriş sınavı ile Bilişim Uzman Yardımcısı alınacaktır .
  • Buradasınız : Ana Sayfa »Türkiye » BTK, 45 bilişim uzman yardımcısı alacak .  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), 45 bilişim uzman yardımcısı alımı için sınav açtı.
  • göre Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu için 45 bilişim uzman yardımcısının alınması planlanıyor.  Yapılan açıklamada 45 bilişim uzman yardımcısının alınması bekleniyor.
  • Sosyal bilimler alanında 5, hukuk alanında 20, mühendislik alanında 20 olmak üzere toplamda 45 bilişim uzman yardımcısı alacak .
  • Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), 45 bilişim uzman yardımcısı alacak .  5, hukuk alanında 20, mühendislik alanında 20 bilişim uzman yardımcısı alınacak .
  • Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), 45 bilişim uzman yardımcısı alacak . Kurum tarafından yapılan açıklamaya göre, BTK'ya yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamada

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir