360 VR Video Eğitim kervanına Turkcell’de katıldı

360 VR Video kullanım alanları gittikçe genişliyor. 3d mekan çekimi, reklam dünyası ve alışveriş derken eğitim alanında da kullanılmaya başlandı.

Turkcell Akademi, girişimiyle artık Turkcell çalışanları ilk işe başladıkları andan itibaren kurum içindeki eğitimlerini sanal gerçeklik teknolojisi ile alacak. Turkcell bu teknolojiyi ilk kez, yeni işe aldığı çalışanları için hazırladığı ‘’GNCYTNK Oryantasyon Programı’’nda kullandı.

Sanal gerçeklik teknolojisi ile gerçekleştirilen Turkcell’deki ilk eğitime Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Seyfettin Sağlam ve Turkcell Akademi Grup Başkanı Banu İşçi Sezen katıldı.

Konuşmasında teknolojinin önemini vurgulayan Kaan Terzioğlu ise 2030 yılına kadar sanal gerçeklik, yapay zeka ve artırılmış gerçeklik teknolojilerinin mobil platformlarla buluşmaya başlayacağını söyledi. Turkcell’in sunduğu hizmetlerin arasında bu teknolojilerin de yer alacağını dile getiren Terzioğlu, teknoloji liderliği ve çözüm odaklılığı vizyonu ile değer yaratmak için birlikte çalışmak gerektiğinin altını çizdi.

360 VR Video Eğitim kervanına Turkcell’de katıldı

Sanal gerçeklik , bilgisayarlar tarafından simüle edilen ortamlara denir. Çoğu sanal gerçeklik ortamı bir bilgisayar ekranı yoluyla edinilen görsel tecrübelerden ibarettir. Bunun yanında bazı ortamlar duyma, hareket gibi başka duyulardan da yararlanır.

360 Vr Video Eğitim Kervanına Turkcell’de Katıldı Özet Bilgiler

 • boylesiyok / 360 vr video egitim kervanina turkcellde katildi /.
 • Selena Justin 360 VR Video Eğitim kervanına Turkcell ’ de katıldı : 360 VR Video kullanım alanları gittikçe geni t.co/21cCsaU1U5.
 • Sosyal Sorumluluk ve Sponsorluklar. Eğitim .  LG 360 VR cihaz talebinizi iletmek için lütfen GSM numaranız ve Turkcell Şifreniz ile giriş yapınız.
 • Virtual tour of the British Museum [Bloomsbury, London] shot in 2015. A 360 degree ("Virtual Reality") video . You can also use WASD keys to navigate.
 • Eğitim . Bilim ve Teknoloji.  Katie in men's shirt in 4K 360 Video . 03:12. 360 VR video undressed girl Margarita (virtual reality 360 degree video with naked woman).
 • 360 FreeMotion Video Henüz kullanıcıya sunulmadı. Şu an ar ge çalışması olarak yürütülüyor.
 • Vr Video 360 all the video 360 . Watch out the best and popular virtual reality videos 360 .
 • VR Camera & 360 Video Camera.  “Imagine joining your favorite NFL team during training camp, or being in the dugout during a MLB All Stars game,” Cole says.
 • iPhone’larda 360 video izlemek için in 360 tube uygulamasını kullanabilirsiniz.  Bizim de yakın zamanda 360 ° video içeriği konusunda sizlere süprizlerimiz olacak.
 • Full Eğitim Setleri. Hepsi 1 Arada AIO Programlar.  360 VR Player PRO Apk v1.5.2 Full İndir.  VU Cinema VR 3D Video Player APK Full v7.1.381 İndir.
 • Katar fırsatlarından yararlanın! Karşılaştırıp öyle karar verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir